61 - Ronse Station Perron 11 Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 |
---|---|---|---|
Oudenaarde Sportcentrum | 12:14 | - | - |
Oudenaarde Vti | 12:15 | - | - |
Oudenaarde Station Perron 4 | 12:17 | 16:05 | 16:53 |
Oudenaarde Tacambaroplein | 12:18 | 16:06 | 16:54 |
Oudenaarde Markt | 12:20 | 16:08 | 16:56 |
Oudenaarde Smallendam | 12:20 | 16:08 | 16:56 |
Oudenaarde Mathijs Casteleinstraat | 12:21 | 16:10 | 16:58 |
Leupegem Kerk | 12:23 | 16:11 | 16:59 |
Leupegem Wolfabriekstraat | 12:24 | 16:13 | 17:01 |
Leupegem Schorisseweg | 12:26 | 16:15 | 17:03 |
Etikhove Geitenhoek | 12:28 | 16:18 | 17:06 |
Etikhove Ladeuze | 12:29 | 16:19 | 17:07 |
Etikhove Gieterijstraat | 12:30 | 16:20 | 17:08 |
Etikhove Gansbeekstraat | 12:31 | 16:22 | 17:10 |
Etikhove Ellestraat | 12:33 | 16:24 | 17:12 |
Maarke-Kerkem Dorp | 12:35 | 16:26 | 17:14 |
Maarke-Kerkem Wijmierstraat | 12:36 | 16:27 | 17:15 |
Maarke-Kerkem Kabuize | 12:38 | 16:29 | 17:17 |
Schorisse Dorp | 12:40 | 16:32 | 17:20 |
Schorisse Schoolstraat | 12:41 | 16:34 | 17:22 |
Schorisse Leideveld | 12:43 | 16:35 | 17:23 |
Schorisse Neutenstraat | 12:44 | 16:37 | 17:25 |
Schorisse Waardebroeken | 12:46 | 16:39 | 17:27 |
Schorisse Gielestraat | 12:48 | 16:42 | 17:30 |
Ronse Koekamerstraat | 12:49 | 16:43 | 17:31 |
Ronse Steenweg Op Schorisse | 12:51 | 16:45 | 17:33 |
Etikhove Louise-Marie Kerk | 12:52 | 16:47 | 17:35 |
Ronse Rijkswachtsdreef | 12:54 | 16:48 | 17:36 |
Nukerke Van Parmadreef | 12:55 | 16:50 | 17:38 |
Ronse Dammekensstraat | 12:57 | 16:53 | 17:41 |
Ronse Kerkhof Hogerlucht | 12:59 | 16:55 | 17:43 |
Ronse Az Glorieux | 13:01 | 16:58 | 17:46 |
Ronse Wolvenstraat | 13:03 | 16:59 | 17:47 |
Ronse Veemarkt | 13:04 | 17:01 | 17:49 |
Ronse Olifantstraat | 13:05 | 17:02 | 17:50 |
Ronse Station Perron 11 | 13:06 | 17:03 | 17:51 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Oudenaarde Sportcentrum | - | 16:46 |
Oudenaarde Vti | - | 16:47 |
Oudenaarde Station Perron 4 | 16:05 | 16:50 |
Oudenaarde Tacambaroplein | 16:06 | 16:51 |
Oudenaarde Markt | 16:08 | 16:53 |
Oudenaarde Smallendam | 16:08 | 16:53 |
Oudenaarde Mathijs Casteleinstraat | 16:10 | 16:55 |
Leupegem Kerk | 16:11 | 16:56 |
Leupegem Wolfabriekstraat | 16:13 | 16:59 |
Leupegem Schorisseweg | 16:15 | 17:00 |
Etikhove Geitenhoek | 16:18 | 17:03 |
Etikhove Ladeuze | 16:19 | 17:04 |
Etikhove Gieterijstraat | 16:20 | 17:05 |
Etikhove Gansbeekstraat | 16:22 | 17:07 |
Etikhove Ellestraat | 16:24 | 17:09 |
Maarke-Kerkem Dorp | 16:26 | 17:11 |
Maarke-Kerkem Wijmierstraat | 16:27 | 17:13 |
Maarke-Kerkem Kabuize | 16:29 | 17:14 |
Schorisse Dorp | 16:32 | 17:17 |
Schorisse Schoolstraat | 16:34 | 17:19 |
Schorisse Leideveld | 16:35 | 17:21 |
Schorisse Neutenstraat | 16:37 | 17:22 |
Schorisse Waardebroeken | 16:39 | 17:25 |
Schorisse Gielestraat | 16:42 | 17:27 |
Ronse Koekamerstraat | 16:43 | 17:29 |
Ronse Steenweg Op Schorisse | 16:45 | 17:30 |
Etikhove Louise-Marie Kerk | 16:47 | 17:32 |
Ronse Rijkswachtsdreef | 16:48 | 17:34 |
Nukerke Van Parmadreef | 16:50 | 17:36 |
Ronse Dammekensstraat | 16:53 | 17:38 |
Ronse Kerkhof Hogerlucht | 16:55 | 17:40 |
Ronse Az Glorieux | 16:58 | 17:43 |
Ronse Wolvenstraat | 16:59 | 17:45 |
Ronse Veemarkt | 17:01 | 17:46 |
Ronse Olifantstraat | 17:02 | 17:47 |
Ronse Station Perron 11 | 17:03 | 17:49 |
De Lijn bus dienstregeling - 61 (Ronse Station Perron 11)
De Lijn bus dienstregeling voor de route 61, Ronse Station Perron 11, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Oudenaarde Sportcentrum station naar Ronse Station Perron 11 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling. We werken het schema van 61, van Oudenaarde Sportcentrum naar Ronse Station Perron 11, dagelijks om 12 uur 's nachts.