620
620 - Harderwijk Via Putten Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Amersfoort, Gsg Paladijnenweg | 15:45 |
Amersfoort, Hardwareweg | 15:55 |
Nijkerk, Berencamperweg | 16:12 |
Nijkerk, Zilverschoon | 16:13 |
Nijkerk, De Salentein | 16:14 |
Putten, School Diermen | 16:16 |
Putten, School Hoef | 16:19 |
Putten, Bijsterenseweg | 16:24 |
Putten, Dorpsstraat | 16:25 |
Putten, Kerkstraat | 16:26 |
Putten, Centrum | 16:27 |
Putten, Brinkstraat | 16:28 |
Putten, Zuiderveldweg | 16:29 |
Ermelo, Sonneheerdt | 16:32 |
Ermelo, Hamburgerweg | 16:34 |
Ermelo, 'T Weitje | 16:36 |
Ermelo, Nassaulaan | 16:38 |
Ermelo, Fazantlaan | 16:39 |
Ermelo, Eendenparkweg | 16:41 |
Ermelo, Fokko Kortlanglaan | 16:43 |
Harderwijk, Mecklenburglaan | 16:45 |
Harderwijk, Westermeenweg | 16:48 |
Harderwijk, Station | 16:50 |
EBS Bus dienstregeling - 620 (Harderwijk Via Putten)
De EBS Bus dienstregeling voor de route 620, Harderwijk Via Putten, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Amersfoort, Gsg Paladijnenweg station naar Harderwijk, Station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele EBS dienstregeling.