63 - Gouy-Lez-Pieton Place Chensée→Fontaine-L'Eveque Fontaine (M) Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Gouy-Lez-Pieton Place Chensée | 07:28 |
Gouy-Lez-Pieton Rue L'Hoir | 07:29 |
Gouy-Lez-Pieton Rue De Luttre | 07:29 |
Gouy-Lez-Pieton Place Communale | 07:30 |
Gouy-Lez-Pieton Rue du Cimetière | 07:31 |
Gouy-Lez-Pieton Château De Gouy | 07:32 |
Trazegnies Café Terminus | 07:33 |
Trazegnies Place Delbruyère | 07:33 |
Trazegnies Rue Des Chats | 07:33 |
Trazegnies Rue De La Place | 07:34 |
Trazegnies Les Ecoles | 07:35 |
Trazegnies Rue Verte | 07:36 |
Trazegnies Passage À Niveau | 07:37 |
Courcelles Croisette | 07:38 |
Souvret Cimetière | 07:38 |
Souvret Place | 07:40 |
Souvret Puits Périer | 07:41 |
Souvret Forrière | 07:42 |
Souvret La Baille | 07:43 |
Souvret Rue du Stocquy | 07:44 |
Souvret Rue De Brouckère | 07:45 |
Forchies-La-Marche Garage | 07:47 |
Forchies-La-Marche Rue De Roux | 07:48 |
Forchies-La-Marche La Chaussée | 07:49 |
Forchies-La-Marche Puits N° 8 | 07:50 |
Forchies-La-Marche Place Wauters | 07:51 |
Forchies-La-Marche Place du Centre | 07:52 |
Forchies-La-Marche Coron du Bois | 07:54 |
Forchies-La-Marche Nouvelle Cite | 07:55 |
Forchies-La-Marche Rue Des Trieux | 07:56 |
Fontaine-L'Eveque Place Des Perziaux | 07:57 |
Fontaine-L'Eveque Pont du Ventaire | 07:58 |
Fontaine-L'Eveque Place Cornille | 07:59 |
Fontaine-L'Eveque Rue du Pétria | 08:01 |
Fontaine-L'Eveque Pétria | 08:02 |
Fontaine-L'Eveque Cantonnier | 08:04 |
Fontaine-L'Eveque Fontaine (M) | 08:05 |
TEC Charleroi bus dienstregeling - 63 (Gouy-Lez-Pieton Place Chensée→Fontaine-L'Eveque Fontaine (M))
De TEC Charleroi bus dienstregeling voor de route 63, Gouy-Lez-Pieton Place Chensée→Fontaine-L'Eveque Fontaine (M), biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Gouy-Lez-Pieton Place Chensée station naar Fontaine-L'Eveque Fontaine (M) station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Charleroi dienstregeling. We werken het schema van 63, van Gouy-Lez-Pieton Place Chensée naar Fontaine-L'Eveque Fontaine (M), dagelijks om 12 uur 's nachts.
63 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 63 - Jumet Madeleine→Fontaine-L'Eveque Fontaine (M)
- Dienstregeling van 63 - Courcelles Place Des Trieux→Jumet Madeleine
- Dienstregeling van 63 - Fontaine-L'Eveque Fontaine (M)→Jumet Madeleine
- Dienstregeling van 63 - Souvret Forrière→Jumet Madeleine
- Dienstregeling van 63 - Jumet Madeleine→Courcelles Place Des Trieux
- Dienstregeling van 63 - Fontaine-L'Eveque Fontaine (M)→Gouy-Lez-Pieton Place Chensée