63
63 - Waharday Rue Des Bruyères→Rendeux Haut Maison Communale Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Waharday Rue Des Bruyères | 07:01 |
Waharday Chapelle | 07:03 |
Waharday Rue Des Bruyères 24 | 07:04 |
Cheoux Lavaux | 07:10 |
Cheoux Eglise | 07:11 |
Cheoux Rue du Pays De Liège 18 | 07:12 |
Cheoux Rue du Pays De Liège 8 | 07:13 |
Rendeux Haut Carrefour Rue De Chetenne | 07:16 |
Rendeux Haut Route De Marche | 07:16 |
Rendeux Haut Eglise | 07:17 |
Rendeux Haut Maison Communale | 07:18 |
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 63 (Waharday Rue Des Bruyères→Rendeux Haut Maison Communale)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 63, Waharday Rue Des Bruyères→Rendeux Haut Maison Communale, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Waharday Rue Des Bruyères station naar Rendeux Haut Maison Communale station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.