641
641 - Woldendorp Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Spijk, Nesweg | 07:52 | 08:57 |
Bierum, Luingaweg | 07:55 | 09:00 |
Bierum, Smidslaan | 07:56 | 09:01 |
Holwierde, Provincialeweg | 08:00 | 09:05 |
Delfzijl, Kustweg | 08:03 | 09:08 |
Delfzijl, Naterijflat | 08:03 | 09:08 |
Delfzijl, Limfjord | 08:04 | 09:09 |
Delfzijl, Hoogwatum | 08:06 | 09:11 |
Delfzijl, Zeebadweg | 08:08 | 09:13 |
Delfzijl, Station (Perron C) | 08:10 | 09:15 |
Delfzijl, Botterlaan | 08:12 | 09:17 |
Delfzijl, Rotonde Jachtlaan | 08:13 | 09:18 |
Farmsum, Rengersweg | 08:17 | 09:22 |
Woldendorp, Dollard College | 08:32 | 09:37 |
Qbuzz Bus dienstregeling - 641 (Woldendorp)
De Qbuzz Bus dienstregeling voor de route 641, Woldendorp, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Spijk, Nesweg station naar Woldendorp, Dollard College station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele Qbuzz dienstregeling.