662 - Oss Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 |
---|---|---|---|---|---|
Maren-Kessel, Kerkplein | 07:05 | 08:05 | 16:03 | 17:03 | 18:03 |
Maren-Kessel, Velmerweg | 07:05 | 08:05 | 16:03 | 17:03 | 18:03 |
Maren-Kessel, Molenstraatje | 07:06 | 08:06 | 16:04 | 17:04 | 18:04 |
Maren-Kessel, Kesselsehoek | 07:07 | 08:07 | 16:05 | 17:05 | 18:05 |
Lith, Citadel | 07:08 | 08:08 | 16:06 | 17:06 | 18:06 |
Lith, Mr. Van Coothstraat | 07:09 | 08:09 | 16:07 | 17:07 | 18:07 |
Lith, Hertog Janstraat | 07:10 | 08:10 | 16:08 | 17:08 | 18:08 |
Lith, Markt | 07:11 | 08:11 | 16:09 | 17:09 | 18:09 |
Lith, Lithsedijk | 07:11 | 08:11 | 16:09 | 17:09 | 18:09 |
Lithoijen, Stuw | 07:12 | 08:12 | 16:10 | 17:10 | 18:10 |
Lithoijen, Lithoijensedijk | 07:13 | 08:13 | 16:11 | 17:11 | 18:11 |
Teeffelen, Pastoor Van Weerdtstraat | 07:16 | 08:16 | 16:14 | 17:14 | 18:14 |
Oss, Mikkeldonkweg | 07:18 | 08:18 | 16:16 | 17:16 | 18:16 |
Oss, Zaltbommelseweg | 07:20 | 08:20 | 16:18 | 17:18 | 18:18 |
Oss, Hertogensingel | 07:22 | 08:22 | 16:20 | 17:20 | 18:20 |
Oss, Eikenboomgaard | 07:24 | 08:24 | 16:21 | 17:21 | 18:21 |
Oss, Oostwal | 07:26 | 08:26 | 16:23 | 17:23 | 18:23 |
Oss, Centraal Station | 07:31 | 08:31 | 16:27 | 17:27 | 18:27 |
Bravo (Arriva) bus dienstregeling - 662 (Oss)
De Bravo (Arriva) bus dienstregeling voor de route 662, Oss, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Maren-Kessel, Kerkplein station naar Oss, Centraal Station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele Bravo (Arriva) dienstregeling.