673
673 - Kampen Gsg Pieter Zandt Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Hoogeveen, Station | 07:14 | - |
Noordscheschut, Zwarte Dijkje | 07:24 | - |
Hollandscheveld, 'T Hoekje | 07:29 | - |
Staphorst, Redder | - | 07:28 |
Staphorst, Reggersweg | - | 07:30 |
Staphorst, Gemeentehuis | - | 07:33 |
Staphorst, Bergerslag | - | 07:33 |
Staphorst, Hoogeweg | - | 07:34 |
Staphorst, Achthoevenweg | - | 07:35 |
Staphorst, Snelweg | - | 07:36 |
Staphorst, Jan Arendsland | - | 07:36 |
Staphorst, Geerligsland | - | 07:37 |
Staphorst, Pieter Zandt College | 07:57 | - |
Staphorst, Vlakkenweg | - | 07:38 |
Rouveen, Dekkersweg | - | 07:39 |
Rouveen, Schoolwijksweg | - | 07:40 |
Rouveen, Conradsweg | - | 07:40 |
Rouveen, Oud Gereformeerde Kerk | - | 07:41 |
Rouveen, Oude Rijksweg 415 | - | 07:42 |
Rouveen, Hervormde Kerk | - | 07:43 |
Rouveen, Oude Rijksweg 485 | - | 07:44 |
Rouveen, Stadsweg | - | 07:45 |
Rouveen, Zuideindigerweg | - | 07:46 |
Rouveen, Oostermenneweg | - | 07:47 |
Lichtmis, Busstation | 08:03 | 07:51 |
Hasselt, Matenweg | - | 07:55 |
Hasselt, Hasselterpand | - | 07:58 |
Hasselt, Ter Wee | - | 08:00 |
Hasselt, Centrum | - | 08:02 |
Hasselt, Industrieweg | - | 08:04 |
Zwolle, Breecamp | - | 08:12 |
Kampen, Station Zuid | 08:27 | 08:25 |
Kampen, Gsg Pieter Zandt | 08:30 | 08:30 |
EBS Bus dienstregeling - 673 (Kampen Gsg Pieter Zandt)
De EBS Bus dienstregeling voor de route 673, Kampen Gsg Pieter Zandt, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Hoogeveen, Station naar Kampen, Gsg Pieter Zandt station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele EBS dienstregeling. We werken het schema van 673, van Hoogeveen naar Kampen, dagelijks om 12 uur 's nachts.