71
71 - Zwartsluis Schema
zaterdag Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Zwolle, Station | 23:50 |
Zwolle, Katwolderplein/Centrum | 23:54 |
Zwolle, Katerdijk | 23:55 |
Zwolle, Rieteweg | 23:56 |
Zwolle, Blaloweg | 23:57 |
Zwolle, Hasselterweg | 23:58 |
Zwolle, Zwolseweg | 23:59 |
Zwolle, Breecamp | 00:01 |
Hasselt, Industrieweg | 00:07 |
Hasselt, Centrum | 00:09 |
Hasselt, Stadsweg | 00:09 |
De Velde, Kloosterziel | 00:10 |
De Velde, De Velde | 00:12 |
Zwartsluis, Kranerweerd | 00:14 |
Zwartsluis, Nieuwesluis | 00:15 |
Zwartsluis, Busstation | 00:16 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 |
---|---|---|---|
Zwolle, Station | 18:50 | 19:50 | 22:20 |
Zwolle, Koningin Wilhelminastraat | 18:58 | 19:58 | 22:28 |
Zwolle, Katwolderplein/Centrum | 19:00 | 20:00 | 22:30 |
Zwolle, Katerdijk | 19:02 | 20:01 | 22:31 |
Zwolle, Rieteweg | 19:03 | 20:02 | 22:32 |
Zwolle, Blaloweg | 19:05 | 20:03 | 22:33 |
Zwolle, Hasselterweg | 19:07 | 20:04 | 22:34 |
Zwolle, Zwolseweg | 19:08 | 20:05 | 22:35 |
Zwolle, Breecamp | 19:09 | 20:07 | 22:37 |
Hasselt, Industrieweg | 19:16 | 20:13 | 22:43 |
Hasselt, Centrum | 19:18 | 20:15 | 22:45 |
Hasselt, Stadsweg | 19:18 | 20:15 | 22:45 |
De Velde, Kloosterziel | 19:19 | 20:16 | 22:46 |
De Velde, De Velde | 19:21 | 20:18 | 22:48 |
Zwartsluis, Kranerweerd | 19:23 | 20:20 | 22:50 |
Zwartsluis, Nieuwesluis | 19:24 | 20:21 | 22:51 |
Zwartsluis, Busstation | 19:25 | 20:22 | 22:52 |
EBS Bus dienstregeling - 71 (Zwartsluis)
De EBS Bus dienstregeling voor de route 71, Zwartsluis, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Zwolle, Station naar Zwartsluis, Busstation station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele EBS dienstregeling. We werken het schema van 71, van Zwolle naar Zwartewaterland, dagelijks om 12 uur 's nachts.