981 - Tessenderlo Broedersschool Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Mol Rozenbergschool | - | 12:15 |
Mol Bergstraat | - | 12:15 |
Mol Gemeenschapsschool | - | 12:16 |
Mol Station Perron 3 | 07:27 | 12:16 |
Mol College | 07:29 | 12:18 |
Mol Martelarenstraat | 07:30 | 12:19 |
Mol Kleinendijk | 07:32 | 12:21 |
Mol Tisp | 07:33 | 12:22 |
Mol Heipad | 07:36 | 12:24 |
Mol Borgerhoutsendijk | 07:38 | 12:26 |
Meerhout Grees | 07:42 | 12:29 |
Balen Weg Naar Hulsen | 07:44 | 12:31 |
Meerhout Lil | 07:45 | 12:32 |
Meerhout Watermolen | 07:47 | 12:34 |
Meerhout Markt Dorp | 07:49 | 12:35 |
Meerhout Bergstraat | 07:51 | 12:37 |
Meerhout Weg Op Olmen | 07:52 | 12:38 |
Meerhout Halveweg | 07:54 | 12:39 |
Meerhout Gestel Kerk | 07:56 | 12:41 |
Meerhout Hepmansbossen | 07:59 | 12:43 |
Kwaadmechelen Zwartenhoek | 08:02 | 12:45 |
Genendijk Kerk | 08:04 | 12:47 |
Tessenderlo Weg Op Vorst | 08:06 | 12:49 |
Tessenderlo Groenstraat | 08:08 | 12:51 |
Tessenderlo Rode Heide | 08:10 | 12:52 |
Tessenderlo Het Loo | 08:11 | 12:53 |
Tessenderlo Kerk | 08:12 | 12:54 |
Tessenderlo Broedersschool | 08:13 | 12:55 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 |
---|---|---|---|---|
Mol Rozenbergschool | - | 12:15 | 15:50 | 16:48 |
Mol Bergstraat | - | 12:15 | 15:50 | 16:48 |
Mol Gemeenschapsschool | - | 12:16 | 15:51 | 16:49 |
Mol Station Perron 3 | 07:27 | 12:16 | 15:52 | 16:50 |
Mol College | 07:29 | 12:18 | 15:54 | 16:52 |
Mol Martelarenstraat | 07:30 | 12:19 | 15:55 | 16:53 |
Mol Kleinendijk | 07:32 | 12:21 | 15:57 | 16:55 |
Mol Tisp | 07:33 | 12:22 | 15:59 | 16:57 |
Mol Heipad | 07:36 | 12:24 | 16:01 | 16:59 |
Mol Borgerhoutsendijk | 07:38 | 12:26 | 16:04 | 17:02 |
Meerhout Grees | 07:42 | 12:29 | 16:07 | 17:05 |
Balen Weg Naar Hulsen | 07:44 | 12:31 | 16:09 | 17:07 |
Meerhout Lil | 07:45 | 12:32 | 16:10 | 17:08 |
Meerhout Watermolen | 07:47 | 12:34 | 16:12 | 17:10 |
Meerhout Markt Dorp | 07:49 | 12:35 | 16:14 | 17:12 |
Meerhout Bergstraat | 07:51 | 12:37 | 16:16 | 17:14 |
Meerhout Weg Op Olmen | 07:52 | 12:38 | 16:17 | 17:15 |
Meerhout Halveweg | 07:54 | 12:39 | 16:19 | 17:17 |
Meerhout Gestel Kerk | 07:56 | 12:41 | 16:22 | 17:20 |
Meerhout Hepmansbossen | 07:59 | 12:43 | 16:24 | 17:22 |
Kwaadmechelen Zwartenhoek | 08:02 | 12:45 | 16:27 | 17:25 |
Genendijk Kerk | 08:04 | 12:47 | 16:29 | 17:27 |
Tessenderlo Weg Op Vorst | 08:06 | 12:49 | 16:31 | 17:29 |
Tessenderlo Groenstraat | 08:08 | 12:51 | 16:33 | 17:31 |
Tessenderlo Rode Heide | 08:10 | 12:52 | 16:35 | 17:33 |
Tessenderlo Het Loo | 08:11 | 12:53 | 16:36 | 17:34 |
Tessenderlo Kerk | 08:12 | 12:54 | 16:37 | 17:35 |
Tessenderlo Broedersschool | 08:13 | 12:55 | 16:39 | 17:37 |
De Lijn bus dienstregeling - 981 (Tessenderlo Broedersschool)
De Lijn bus dienstregeling voor de route 981, Tessenderlo Broedersschool, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Mol Rozenbergschool station naar Tessenderlo Broedersschool station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.