E40 - Ghislenghien Orientis 2→Peruwelz Sncb - Quai A Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Ghislenghien Orientis 2 | 06:08 | 07:08 | 08:08 | 17:18 | 18:18 | 19:18 |
Ghislenghien Artisans | 06:10 | 07:10 | 08:10 | 17:20 | 18:20 | 19:20 |
Ghislenghien Zoning | 06:13 | 07:13 | 08:13 | 17:23 | 18:23 | 19:23 |
Ghislenghien Nouveau Parc | 06:14 | 07:14 | 08:14 | 17:24 | 18:24 | 19:24 |
Ghislenghien Waldico | 06:15 | 07:15 | 08:15 | 17:25 | 18:25 | 19:25 |
Ath Sncb | 06:29 | 07:29 | 08:29 | 17:39 | 18:39 | 19:39 |
Ath Sncb | 06:29 | 07:29 | 08:29 | 17:39 | 18:39 | 19:39 |
Chievres Ancienne Gendarmerie | 06:39 | 07:39 | 08:39 | 17:49 | 18:49 | 19:49 |
Beloeil Place | 06:53 | 07:53 | 08:53 | 18:03 | 19:03 | 20:03 |
Quevaucamps Place Langlois | 07:05 | 08:05 | 09:05 | 18:15 | 19:15 | 20:15 |
Blaton Sncb | 07:08 | 08:08 | 09:08 | 18:18 | 19:18 | 20:18 |
Peruwelz Europe | 07:14 | 08:14 | 09:14 | 18:24 | 19:24 | 20:24 |
Peruwelz Hurtrie | 07:15 | 08:15 | 09:15 | 18:25 | 19:25 | 20:25 |
Peruwelz Sncb - Quai A | 07:20 | 08:20 | 09:20 | 18:30 | 19:30 | 20:30 |
TEC Hainaut bus dienstregeling - E40 (Ghislenghien Orientis 2→Peruwelz Sncb - Quai A)
De TEC Hainaut bus dienstregeling voor de route E40, Ghislenghien Orientis 2→Peruwelz Sncb - Quai A, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Ghislenghien Orientis 2 station naar Peruwelz Sncb - Quai A station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Hainaut dienstregeling.