E68 - Florenville Place du Miroir - Quai 1→Luxembourg Cloche D'Or Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 |
---|---|---|---|
Florenville Place du Miroir - Quai 1 | 06:02 | 06:32 | 07:02 |
Pin Eglise | 06:07 | 06:37 | 07:07 |
Jamoigne Centre | 06:12 | 06:42 | 07:12 |
Frenois Lavoir | 06:15 | 06:45 | 07:15 |
Tintigny Maison Communale | 06:20 | 06:50 | 07:20 |
Sainte-Marie N83 (Etalle) | 06:24 | 06:54 | 07:24 |
Etalle Eglise | 06:28 | 06:58 | 07:28 |
Vance Carrefour | 06:34 | 07:04 | 07:34 |
Sampont Route D'Etalle | 06:36 | 07:06 | 07:36 |
Fouches 4 Chemins | 06:38 | 07:08 | 07:38 |
Stockem Centre | 06:42 | 07:12 | 07:42 |
Arlon Liedel | 06:47 | 07:17 | 07:47 |
Steinfort Douane | 06:57 | 07:27 | 07:57 |
Windhof | 07:04 | 07:34 | 08:04 |
Capellen Police | 07:09 | 07:39 | 08:09 |
Capellen Hireknapp | 07:11 | 07:41 | 08:11 |
Mamer Mambra | 07:14 | 07:44 | 08:14 |
Bertrange Belle Etoile | 07:19 | 07:49 | 08:19 |
Strassen Kesseler | 07:22 | 07:52 | 08:22 |
Luxembourg Wandmillen | 07:28 | 07:58 | 08:28 |
Luxembourg Place De L'Etoile | 07:31 | 08:01 | 08:31 |
Luxembourg Heentze Park | 07:39 | 08:09 | 08:39 |
Luxembourg Cloche D'Or | 07:49 | 08:19 | 08:49 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - E68 (Florenville Place du Miroir - Quai 1→Luxembourg Cloche D'Or)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route E68, Florenville Place du Miroir - Quai 1→Luxembourg Cloche D'Or, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Florenville Place du Miroir - Quai 1 station naar Luxembourg Cloche D'Or station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.