N50 - Utrecht Schema
zondag en zaterdag Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Amerongen, Dorp | 03:14 |
Amerongen, Galak | 03:14 |
Leersum, Genista | 03:15 |
Leersum, Halfeiken | 03:16 |
Leersum, De Schermerij | 03:16 |
Leersum, Lomboklaan | 03:17 |
Leersum, Donderberg | 03:18 |
Leersum, Hoogstraat | 03:21 |
Doorn, Sonora | 03:22 |
Doorn, Kaap Doorn | 03:24 |
Doorn, Het Zonnehuis | 03:25 |
Doorn, Centrum | 03:27 |
Doorn, Berkenweg | 03:27 |
Doorn, Woestduinlaan Zuid | 03:28 |
Doorn, Stamerweg | 03:28 |
Doorn, Beukenlaan | 03:29 |
Doorn, Boswijklaan | 03:30 |
Driebergen, Akkerweg | 03:31 |
Driebergen, Hoge Steeg | 03:31 |
Driebergen, Traaij | 03:32 |
Driebergen, Rijsenburg | 03:32 |
Driebergen, Beukenstein | 03:33 |
Driebergen, Loolaan/A12 | 03:34 |
Driebergen, Station Driebergen-Zeist (Perron H) | 03:36 |
Zeist, Nieuw Beerschoten | 03:36 |
Zeist, Heideweg | 03:37 |
Zeist, Molenweg | 03:38 |
Zeist, Het Rond | 03:39 |
Zeist, Van Renesselaan | 03:39 |
Zeist, Griftlaan | 03:40 |
Zeist, Sanatoriumlaan | 03:40 |
Zeist, Jordanlaan | 03:42 |
De Bilt, De Biltsche Hoek | 03:43 |
De Bilt, Knmi | 03:45 |
De Bilt, Kerklaan | 03:46 |
De Bilt, Steinenburglaan | 03:47 |
Archimedeslaan | 03:48 |
Oorsprongpark (Perron A) | 03:50 |
Syntus Utrecht bus dienstregeling - N50 (Utrecht)
De Syntus Utrecht bus dienstregeling voor de route N50, Utrecht, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Amerongen, Dorp station naar Oorsprongpark (Perron A) station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele Syntus Utrecht dienstregeling. We werken het schema van N50, van Utrechtse Heuvelrug naar Utrecht, dagelijks om 12 uur 's nachts.