R55 - Halle Station Perron 3 Schema
zaterdag Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Anderlecht Het Rad | 18:55 |
Anderlecht Coovi | 18:56 |
Drogenbos Pathé | 18:59 |
Sint-Pieters-Leeuw Dorent | 19:01 |
Drogenbos-Shop. | 19:03 |
Drogenbos Bempt | 19:05 |
Carrefour Stalle | 19:06 |
Ukkel Vergeet-Mij-Nietjes | 19:07 |
Ukkel Hercule Poirot | 19:08 |
Ukkel Kalevoet Station | 19:09 |
Bourdon / Horzel | 19:11 |
Ukkel Vleeskersen | 19:12 |
Griottes / Noordkrieken | 19:13 |
Ukkel Moensberg Station | 19:14 |
Vieux Chemin / Oude Weg | 19:15 |
Linkebeek Dapperen | 19:16 |
Linkebeek Van Lishout | 19:17 |
Linkebeek Kasteeldreef | 19:18 |
Linkebeek Krekelendries | 19:19 |
Linkebeek Grasmus | 19:20 |
Linkebeek Hoeve | 19:22 |
Linkebeek Esselaar | 19:23 |
Linkebeek Spoorwegbrug | 19:24 |
Sint-Genesius-Rode Linkebeeksedreef | 19:27 |
Sint-Genesius-Rode Zoniënwoud | 19:29 |
Sint-Genesius-Rode Ahornlaan | 19:30 |
Sint-Genesius-Rode Grote Hut | 19:32 |
Sint-Genesius-Rode Elvis Presley | 19:34 |
Sint-Genesius-Rode Astrid | 19:37 |
Sint-Genesius-Rode Dragonderstraat | 19:38 |
Sint-Genesius-Rode De Hoek Station | 19:40 |
Sint-Genesius-Rode Hof Ten Berg | 19:41 |
Sint-Genesius-Rode Heymansdries | 19:42 |
Sint-Genesius-Rode Koningsplein | 19:44 |
Sint-Genesius-Rode Wauterbos Sport | 19:45 |
Sint-Genesius-Rode Fonteinstraat | 19:46 |
Alsemberg Winderickxplein | 19:48 |
Sint-Genesius-Rode Ten Broek | 19:50 |
Alsemberg Oude Nijvelsebaan | 19:52 |
Dworp Destelheide | 19:54 |
Dworp Wijmenhof | 19:55 |
Dworp Centrum | 19:58 |
Dworp Gravenhof | 19:59 |
Dworp Willemskouter | 20:00 |
Dworp Krabbos | 20:02 |
Essenbeek 's Hertogenbos | 20:03 |
Essenbeek Vastenavond | 20:05 |
Essenbeek Hallerbosstraat | 20:05 |
Essenbeek Arenberg | 20:06 |
Essenbeek De Floere | 20:07 |
Essenbeek Maatwerkbedrijf | 20:07 |
Essenbeek Kerkhof | 20:08 |
Essenbeek Kerk | 20:08 |
Essenbeek Nijvelsesteenweg | 20:09 |
Sint-Rochus Kruisstraat | 20:10 |
Sint-Rochus Leopoldstraat | 20:11 |
Sint-Rochus Goudvinkenlaan | 20:12 |
Sint-Rochus Kerk | 20:13 |
Halle Station Afstaphalte | 20:14 |
Halle Station Perron 3 | 20:14 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Essenbeek De Floere | 05:55 |
Essenbeek Maatwerkbedrijf | 05:55 |
Essenbeek Kerkhof | 05:55 |
Essenbeek Kerk | 05:56 |
Essenbeek Nijvelsesteenweg | 05:57 |
Sint-Rochus Kruisstraat | 05:58 |
Sint-Rochus Leopoldstraat | 05:59 |
Sint-Rochus Goudvinkenlaan | 06:00 |
Sint-Rochus Kerk | 06:01 |
Halle Station Afstaphalte | 06:02 |
Halle Station Perron 3 | 06:02 |
De Lijn bus dienstregeling - R55 (Halle Station Perron 3)
De Lijn bus dienstregeling voor de route R55, Halle Station Perron 3, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Anderlecht Het Rad station naar Halle Station Perron 3 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.