10-linja
Kaukajärvi
Nysse
Nysse 10 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
10-bussilla (Kaukajärvi) on 36 pysäkkiä alkaen asemalta Tahmela ja päättyen asemalle Kaukajärvi.
Valitse alta mikä tahansa 10-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kaukajärvi (36 pysäkkiä)
Tahmela
Tahmelan Viertotie
Hirvikatu
Tahmelankatu
Varala
Trikookuja
Rosendahl
Pyynikintie
Piispantalo
Marianpuisto B
Mariankatu
Aleksanterin Kirkko
Keskustori F
Koskipuisto D
Linja-Autoasema
Tampereen Valtatie
Nekalantie 20-22
Nekalantie 38
Nekalantie 54
Jokipohjantie 18
Seurakuntatalo
Kuoppamäentie 34
Kuoppamäentie 44
Uotilantie
Steiner-Koulu
Nekalantie 110
Sotilaankatu
Nuijatie
Vasaratie 12
Vasaratie 22
Kirvestie
Santaharjuntie
Keskisenkatu 6
Keskisenkatu 22
Haiharankatu
Kaukajärvi
10 UKK
Mihin aikaan 10 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 10 bussi -pysäkillä klo 03:30 päivnä lauantai.
Mihin aikaan 10 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 10 bussi -pysäkillä klo 00:10 päivnä sunnuntai.
Milloin 10 bussi saapuu?
Milloin Kaukajärvi bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kaukajärvi bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 10 (Kaukajärvi) bussi?
Kaukajärvi (Kaukajärvi) bussi-lippu maksaa noin €3.50.
Onko lähelläni 10 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 10 bussi pysäkki.
10-bussi -aikataulu
10 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 04:00 - 00:55
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 04:00 - 00:55 | 15 - 30 |
ti | 04:00 - 00:55 | 15 - 30 |
ke | 04:00 - 00:55 | 15 - 30 |
to | 04:00 - 00:55 | 15 - 30 |
pe | 04:00 - 02:30 | 10 - 20 |
la | 03:30 - 02:30 | 15 - 30 |
su | 04:10 - 00:10 | 20 - 46 |
Nysse:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 10 (asemalta Tahmela), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 10 (Kaukajärvi) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Nysse tiedot nyt.
10 -linjan bussi-maksu
Nysse 10 (Kaukajärvi) kyydin hinta on noin €3.50. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen Nysse lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai Nysse:n virallisella verkkosivustolla.
10 (Nysse)
10-bussin ensimmäinen pysäkki on Tahmela ja viimeinen pysäkki on Kaukajärvi. 10 (Kaukajärvi) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 10 -linjalla on 36 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 39 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Nysse -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Tampere, sekä se auttaa löytämään lähimmät 10-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 10-bussi-linjalle.
Linjojen 10 reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 10 (Kaukajärvi) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 10 bussi -seurantasovelluksenaNysse bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Nysse tai matkasuunnittelijana alueelle bussi, raitiovaunu tai juna suunnitellaksesi reitin ympäri Tampere. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Nysse ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 10, Tampere
10 - Vaihtoehtoiset ohjeet
Nysse -yhtiön linjat kaupungissa Tampere
- 32 - Tays Arvo - Messukylä - Hakametsä
- 77X - Tottijärvi - Nokian asema
- 18 - Atala - Linnainmaa - Kaupin kampus/ Aikataulu
- 82 - Metsäkylä - Ylöjärvi - Tampere/ Aikataulu
- 95X - Tampere - Orivesi
- 4 - Länsi-Hervanta - Keskustori - Tesoma - Lielahti/ Aikataulu
- 303 - Haurala - Lempäälä/ Aikataulu
- 92 - Sorila - Viitapohja - Kämmenniemi/ Aikataulu
- 46 - Kangasala - Suinula
- 15A - Höytämö - Myllypuro
- 80B - Keskustori - Ylöjärvi - Asuntila
- 52A - Haurala - Lempäälä - Vanattara - Keskustori/ Aikataulu
- 67 - Valkeakoski tori - Ritvala/ Aikataulu
- 96U - Kaanaa - Ukaa - Teiskon kirkko - Teiskola/ Aikataulu
- 84 - Ylöjärvi - Takamaa - Lakiala/ Aikataulu
- 65 - Valkeakosken kauppatori - Roukko - Eerola/ Aikataulu
- 80A - Keskustori - Ylöjärvi - Moisio
- 71 - Tesoma - Kalkku - Kankaantaka - Nokia/ Aikataulu
- 95A - Oriveden asema - Oriveden keskusta
- 6 - Vatiala - Linnainmaa - Sorin aukio/ Aikataulu