96U-linja
Kämmenniemi
Nysse
Nysse 96U bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
96U-bussilla (Kämmenniemi) on 43 pysäkkiä alkaen asemalta Teiskola ja päättyen asemalle Kämmenniemi.
96U bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 15:00. Toiminnassa tällä viikolla: arkipäivisin.
Valitse alta mikä tahansa 96U-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kämmenniemi (43 pysäkkiä)
Teiskola
Teisko Kko Th
Vuorimäentie
Teiskon Kirkko
Koveronsalmentie
Vähä-Koverontie
Järvenniementie
Purnulammintie
Viipperänmäentie
Kiimajoentie
Ukaa
Koivupohjantie
Ukaantie
Vehokylä
Vehokylän Th
Kaanaa
Murole Th
Ilvesjoki
Särkänperä
Lahdenmäki
Salmensilta
Velaatta
Eteläpohja
Etelä
Terämaa
Terälahti
Terveystalo
Uusi-Koverontie
Tuhkuri
Torpparinsuo
Maisansalo Th
Teisko Kko Th
Teiskola
Mäkelänmaa
Toijakylä
Poukka
Taulaniemi Th
Ripovuoret
Ripojärvi
Kuusjärvi Th
Koivuniemi
Aunessilta
Kämmenniemi
96U UKK
Mihin aikaan 96U bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 96U bussi -pysäkillä klo 15:00 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 96U bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 96U bussi -pysäkillä klo 15:00 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 96U bussi saapuu?
Milloin Kämmenniemi bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kämmenniemi bussi aikataulut.
Onko lähelläni 96U bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 96U bussi pysäkki.
Nysse:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 96U (asemalta Teiskola), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 96U (Kämmenniemi) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Nysse tiedot nyt.
96U -linjan bussi-maksu
Nysse 96U (Kämmenniemi) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Nysse:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Nysse:n viralliselta verkkosivustolta.
96U (Nysse)
96U-bussin ensimmäinen pysäkki on Teiskola ja viimeinen pysäkki on Kämmenniemi. 96U (Kämmenniemi) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 96U -linjalla on 43 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 49 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Nysse -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Tampere, sekä se auttaa löytämään lähimmät 96U-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 96U-bussi-linjalle.
Linjojen 96U reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 96U (Kämmenniemi) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 96U bussi -seurantasovelluksenaNysse bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Nysse tai matkasuunnittelijana alueelle bussi, raitiovaunu tai juna suunnitellaksesi reitin ympäri Tampere. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Nysse ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 96U, Tampere
96U - Vaihtoehtoiset ohjeet
Nysse -yhtiön linjat kaupungissa Tampere
- 92 - Sorila - Viitapohja - Kämmenniemi/ Aikataulu
- 12 - Vaitti - Reuharinniemi/ Aikataulu
- 7 - Tesoma - Kalkku - Keskustori - Hakametsä - Linnainmaa/ Aikataulu
- 97B - Mänttä - Hirsilä - Orivesi/ Aikataulu
- 65 - Valkeakosken kauppatori - Roukko - Eerola/ Aikataulu
- 101 - Keskustori - Messukeskus/ Aikataulu
- 79B - Linnavuori - Nokia/ Aikataulu
- 79A - Siuro - Nokia/ Aikataulu
- 6 - Vatiala - Linnainmaa - Sorin aukio/ Aikataulu
- 41 - Huutijärvi - Kangasala - Kaupin kampus/ Aikataulu
- 93 - Mäntylä - Terälahti - Teiskon kirkkotie - Kämmenniemi - Keskustori/ Aikataulu
- 72A - Keskustori - Nokia - Vihola - Keho/ Aikataulu
- 64 - Valkeakoski Tori - Sointula/ Aikataulu
- 32 - Partola - Härmälä - Keskustori/ Aikataulu
- 37X - Olkahinen - Hakametsä/ Aikataulu
- 97A - Virrat - Hirsilä - Orivesi/ Aikataulu
- VR - Nokian asema - Tesoma - Tampere rautatieasema/ Aikataulu
- 70 - Harjuniitty - Nokia - Tampere/ Aikataulu
- 44B - Kangasala - Koulukampus - Valkeakoski/ Aikataulu
- 86X - Siivikkala - Ylöjärvi/ Aikataulu