Jak dojechać do Bielczyny w Chełmno (Autobus, Kolej lub Tramwaj)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Dojazd do Bielczyny z najbardziej znanych lokalizacji w Chełmno korzystając z Autobus, Kolej lub Tramwaj

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy, moment przyjazdu pojazdu w czasie rzeczywistym oraz wskazówki dojazdu na mapie.

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy

Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2200 miast w ponad 80 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge
Dodaj ten odnośnik na swojej stronie. Kliknij, aby skopiować HTML

Podróż do Bielczyny w Chełmno nigdy nie była taka prosta! Użyj Moovit, aby otrzymać wskazówki dojazdu do dowolnego miejsca z obecnej lokalizacji, jednej z najbardziej znanych atrakcji lub głównej stacji przesiadkowej.

Sprawdź na mapie szczegółową trasę, rozkłady jazdy autobusów lub pociągów oraz komunikaty przewoźników, aby dotrzeć do Bielczyny.

Podczas podróży do Bielczyny włącz Nawigację na żywo i korzystaj z powiadomień o wysiadaniu! W ten sposób będziesz dokładnie wiedzieć jak dojść do przystanku, ile czasu będziesz czekać na pojazd oraz za ile przystanków wysiadasz. Moovit poinformuje Cię, kiedy trzeba będzie wysiadać - unikniesz ciągłego sprawdzania nazw przystanków!

Bielczyny, Chełmno
Bielczyny, Chełmno Bielczyny – wieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie toruńskim, w gminie Chełmża. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa toruńskiego. Według Narodowego Spisu Powszechnego (III 2011 r.) liczyła 353 mieszkańców. Jest jedenastą co do wielkości miejscowością gminy Chełmża. Miejscowość związana jest z działalnością i kultem bł. Juty von Sangerhausen. Znajduje się tutaj sanktuarium jej poświęcone z kaplicą z 1635 r.
Jak dojechać komunikacją do Bielczyny - O miejscu docelowym
Inne osoby również wyszukują:

Stacje najbliższe Bielczyny w Chełmno

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne