Jak dojechać do Bielczyny w Chełmno (Autobus, Kolej lub Tramwaj)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Bielczyny (Chełmno)

Kliknij na trasę, aby otrzymać zaktualizowane rozkłady jazdy, czasy przyjazdy w czasie rzeczywistym i wskazówki dojazdu krok po kroku

Wybierz daną trasę, aby sprawdzić zaktualizowane rozkłady jazdy

Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2700 miast w ponad 86 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge
Dodaj ten odnośnik na swojej stronie. Kliknij, aby skopiować HTML

Zastanawiasz się, jak się dostać do Bielczyny w Chełmno, Polska? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Bielczyny wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Bielczyny w czasie rzeczywistym.

Również Autobus, Kolej lub Tramwaj dojeżdżają do Bielczyny. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu - Kolej: BDG-BRO.

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Bielczyny w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Bielczyny staje się prosty, dlatego ponad 300 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Chełmno, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Bielczyny, Chełmno
Bielczyny, Chełmno Bielczyny – wieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie toruńskim, w gminie Chełmża. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa toruńskiego. Według Narodowego Spisu Powszechnego (III 2011 r.) liczyła 353 mieszkańców. Jest jedenastą co do wielkości miejscowością gminy Chełmża. Miejscowość związana jest z działalnością i kultem bł. Juty von Sangerhausen. Znajduje się tutaj sanktuarium jej poświęcone z kaplicą z 1635 r.
Jak dojechać komunikacją do Bielczyny - O miejscu docelowym
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne