Rozkład jazdy dla: przystanek Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815) - sobota
Linia | Kierunek | Czas |
---|---|---|
372 | Szczotki Pętla | 06:00 |
372 | Szczotki Pętla | 07:21 |
372 | Szczotki Pętla | 08:51 |
372 | Szczotki Pętla | 10:16 |
372 | Szczotki Pętla | 11:56 |
372 | Szczotki Pętla | 13:26 |
372 | Szczotki Pętla | 14:41 |
372 | Szczotki Pętla | 16:11 |
372 | Szczotki Pętla | 17:56 |
372 | Szczotki Pętla | 19:40 |
372 | Szczotki Pętla | 21:25 |
Znajdź Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815) w Jaworzno na mapie
Wskazówki dojazdu transportem zbiorowym do Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815) (Jaworzno)
Następujące linie przejeżdżają w pobliżu Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815)
- Autobus:
Jak się dostać do Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815) takim środkiem transportu jak Autobus
Kliknij na trasę przejazdu pojazdu, aby wyświetlić szczegółowe wskazówki dojazdu wraz z mapą, czasami przyjazdu pojazdów linii i zaktualizowanymi rozkładami.
Stacje (dla pojazdu: Autobus) w pobliżu Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815) w Jaworzno
- Dąbrowa Narodowa Kapliczka (816),1 min pieszo,
- Dąbrowa Narodowa Długoszyńska (33),3 min pieszo,
- Dąbrowa Narodowa Długoszyńska (22),4 min pieszo,
- Osiedle Stałę Kalinowa (569),12 min pieszo,
Linie (Autobus) do Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815) w Jaworzno
- 372,Szczotki Pętla,
- 373,Szpital Pętla,
- 303,Krakowska / Pętla,
- 319,Łubowiec Pętla,
- A,Chrzanów / Dworzec Zkkm,
- E,Katowice Aleja Korfantego,
- J,Krakowska / Pętla,
- N1,Szczakowa Dworzec PKP,
- S,Sosnowiec Urząd Miasta,
Jakie stacje są najbliżej Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815)?
Najbliższe stacje: Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815)
- Przystanek Dąbrowa Narodowa Kapliczka (816) znajduje się w odległości 32 metry/-ów, czyli 1 min. pieszo.
- Przystanek Dąbrowa Narodowa Długoszyńska (33) znajduje się w odległości 226 metry/-ów, czyli 3 min. pieszo.
- Przystanek Dąbrowa Narodowa Długoszyńska (22) znajduje się w odległości 235 metry/-ów, czyli 4 min. pieszo.
- Przystanek Osiedle Stałę Kalinowa (569) znajduje się w odległości 896 metry/-ów, czyli 12 min. pieszo.
Które linie dla takiego środka komunikacji jak Autobus zatrzymują się w pobliżu Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815)?
Jeżeli planujesz korzystać z takiego środka transportu jak Autobus, to te linie zatrzymują się w pobliżu Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815): 372, 373, A, E
Skąd odjeżdża najbliższy autobus do Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815) in Jaworzno?
Najbliższy autobus do Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815) w Jaworzno to przystanek Dąbrowa Narodowa Kapliczka (816). Pieszo 1 min..
Znajdź Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815) w Jaworzno na mapie
Transportem zbiorowym do przystanek Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815) w Jaworzno
Szukasz wskazówek dojazdu do Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815) w Jaworzno, Polska?
Ściągnij aplikację Moovit, aby wyświetlić obecne rozkłady jazdy i wskazówki krok po kroku do tras dla takich środków transportu jak Autobus lub Tramwaj, które zatrzymują się na Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815).
Szukasz przystanków najbliższych Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815)? Sprawdź listę przystanków najbliższych Twojego celu podróży: Dąbrowa Narodowa Kapliczka (816); Dąbrowa Narodowa Długoszyńska (33); Dąbrowa Narodowa Długoszyńska (22); Osiedle Stałę Kalinowa (569).
Autobus:
Dzięki nam przejazd do Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815) staje się prosty, dlatego ponad 1.5 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Jaworzno, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej.
Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.
Pierwszym przejazdem dla przystanek jest 372 o 06:00, a ostatnim 372 o 21:25.
27 Ulica Starowiejska, Jaworzno, Poland
Na przystanek operują linie {{AGENCY}}
przystanków na Autobus w pobliżu Dąbrowa Narodowa Kapliczka (815)
Popularne stacje transportu zbiorowego w Jaworzno
- Bytom Zamłynie
- Ruda Magazynowa
- Trzebiesławice Modrzewiowa
- Szopienice Szpital Geriatryczny
- Zabrze Jagiełły Targowisko
- Zabrze Słowackiego
- Mysłowice Wielka Skotnica
- Nowy Bytom Pokoju
- Koszelew
- Dąbrowa Narodowa Kościół (32)
- Wilkowice
- Węzłowiec Jagiełły
- Chorzów Batory Kaliny
- Ruda Wolności
- Czechowice-Dziedzice Traugutta Zstil
- Nowy Bytom Centrum
- Brynów Gawronów II
- Tańskiego Skrzydlewskiego
- Lyski Rondo
- Rybnik Śródmieście Chrobrego