Izrael, Izrael

Początek
Koniec
Wyszukaj

Podróżuj lokalną komunikacją po Izrael!

Przejazdy po Izrael nigdy nie były takie proste - wyszukaj szczegółowy przejazd do wybranej atrakcji, ulicy lub głównych stacji. Sprawdź rozkłady jazdy autobusów i pociągów, czasy przyjazdu, komunikaty przewoźników czy też szczegółowe trasy dojazdu, aby bez problemów dotrzeć gdziekolwiek w Izrael.

Podczas podróży po Izrael włącz Nawigację na żywo i korzystaj z powiadomień o wysiadaniu! W ten sposób będziesz dokładnie wiedzieć, jak dojść do przystanku, ile czasu będziesz czekać na pojazd oraz za ile przystanków wysiadasz. Moovit poinformuje Cię, kiedy trzeba będzie wysiadać - unikniesz ciągłego sprawdzania nazw przystanków!

Jesteś ciekaw(a), jak transport zbiorowy w Izrael ma się w porównaniu do miast z całego świata? Moovitowy Indeks Transportu Publicznego posiada fakty i statystyki o użyciu transportu zbiorowego z ponad 150 miast. Dowiedz się, ile wynosi w Izrael średni czas dojazdu czy oczekiwania na pojazd, średni dystans przemierzany komunikacją do pracy i średnia odległość przemierzana pieszo. Sprawdź, które pojazdy (typu: Autobus, Kolej) i stacje są najpopularniejsze w Izrael. I wiele więcej!

Izrael posiada 2 typów przesiadek, w tym: Autobus, Kolej zarządzane przez kilka organizacji transportowych, w tym דן (Dan), אגד (Egged), מטרופולין (Metropoline), קווים (Kavim), אפיקים (Afikim), רכבת ישראל (Israel Railways), נתיב אקספרס (Nateev Express), דן בדרום (Dan Badarom), דן באר שבע (Dan Beer-Sheva), אגד תעבורה (Egged Taavura)

Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 1500 miast w ponad 79 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Przyjazdy, rozkłady i mapy - wszystko na żywo