Przejdź do głównej zawartości

Planer przejazdu transportem zbiorowym w Kielce

Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Kielce
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
qrcode-img

Podróżuj lokalną komunikacją po Kielce!

Przejazdy po Kielce nigdy nie były takie proste - wyszukaj szczegółowy przejazd do wybranej atrakcji, ulicy lub głównych stacji. Sprawdź rozkłady jazdy autobusów i pociągów, czasy przyjazdu, komunikaty przewoźników czy też szczegółowe trasy dojazdu, aby bez problemów dotrzeć gdziekolwiek w Kielce.

Podczas podróży po Kielce włącz Nawigację na żywo i korzystaj z powiadomień o wysiadaniu! W ten sposób będziesz dokładnie wiedzieć, jak dojść do przystanku, ile czasu będziesz czekać na pojazd oraz za ile przystanków wysiadasz. Moovit poinformuje Cię, kiedy trzeba będzie wysiadać - unikniesz ciągłego sprawdzania nazw przystanków!

Zastanawiasz się, jak używać transportu zbiorowego w Kielce lub jak płacić za bilety komunikacyjne w Kielce? Moovit, aplikacja dedykowana dla transportu zbiorowego, może pomóc w łatwym poruszaniu się transportem publicznym i przy minimalnym koszcie. Obejmuje opłaty za komunikację zbiorową, ceny biletów i inne koszty. Szukasz mapy linii komunikacyjnych w Kielce? Moovit, aplikacja dedykowana dla transportu zbiorowego, pokazuje wszystkie mapy transportu publicznego w Kielce ze wszystkimi trasami na Autobus oraz przystankami na interaktywnej mapie.

Kielce posiada 1 typów przesiadek, w tym: Autobus zarządzane przez kilka organizacji transportowych, w tym Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach

Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne