Jak dojechać do Lu Bu Restaurant w Quận 2 (Autobus)?

Początek
Koniec
Wyszukaj

Pytania i odpowiedzi

Jakie stacje są najbliżej Lu Bu Restaurant?

Najbliższe stacje: Lu Bu Restaurant

  • Przystanek Thao Dien znajduje się w odległości 800 metry/-ów, czyli 11 min. pieszo.
  • Przystanek Thảo Điền znajduje się w odległości 947 metry/-ów, czyli 13 min. pieszo.

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Lu Bu Restaurant?

Te linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Lu Bu Restaurant: 104, 150, 43, 55, 56, 60-3.

Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 3000 miast w ponad 92 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Dojazd transportem zbiorowym do Lu Bu Restaurant w Quận 2

Zastanawiasz się, jak się dostać do Lu Bu Restaurant w Quận 2, Wietnam? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Lu Bu Restaurant wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Lu Bu Restaurant w czasie rzeczywistym.

Szukasz przystanków najbliższych Lu Bu Restaurant? Sprawdź listę przystanków najbliższych Twojego celu podróży: Thao Dien; Thảo Điền.

Również Autobus dojeżdżają do Lu Bu Restaurant. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu - Autobus: 104, 150, 43, 55, 56, 60-3

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Lu Bu Restaurant w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Lu Bu Restaurant staje się prosty, dlatego ponad 460 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Quận 2, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Lu Bu Restaurant, Quận 2
Prościej dojechać do Lu Bu Restaurant z appką!