Przejdź do głównej zawartości

Planer przejazdu transportem zbiorowym w Lublin

Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Lublin
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
qrcode-img

Podróżuj lokalną komunikacją po Lublin!

Przejazdy po Lublin nigdy nie były takie proste - wyszukaj szczegółowy przejazd do wybranej atrakcji, ulicy lub głównych stacji. Sprawdź rozkłady jazdy autobusów i pociągów, czasy przyjazdu, komunikaty przewoźników czy też szczegółowe trasy dojazdu, aby bez problemów dotrzeć gdziekolwiek w Lublin.

Podczas podróży po Lublin włącz Nawigację na żywo i korzystaj z powiadomień o wysiadaniu! W ten sposób będziesz dokładnie wiedzieć, jak dojść do przystanku, ile czasu będziesz czekać na pojazd oraz za ile przystanków wysiadasz. Moovit poinformuje Cię, kiedy trzeba będzie wysiadać - unikniesz ciągłego sprawdzania nazw przystanków!

Zastanawiasz się, jak używać transportu zbiorowego w Lublin lub jak płacić za bilety komunikacyjne w Lublin? Moovit, aplikacja dedykowana dla transportu zbiorowego, może pomóc w łatwym poruszaniu się transportem publicznym i przy minimalnym koszcie. Obejmuje opłaty za komunikację zbiorową, ceny biletów i inne koszty. Szukasz mapy linii komunikacyjnych w Lublin? Moovit, aplikacja dedykowana dla transportu zbiorowego, pokazuje wszystkie mapy transportu publicznego w Lublin ze wszystkimi trasami na Kolej, Autobus and Trolejbus oraz przystankami na interaktywnej mapie.