Przejdź do głównej zawartości

Planer przejazdu transportem zbiorowym w Poznań

Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Poznań
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
qrcode-img

Operatorzy Autobus

Operatorzy Tramwaj

Podróżuj lokalną komunikacją po Poznań!

Przejazdy po Poznań nigdy nie były takie proste - wyszukaj szczegółowy przejazd do wybranej atrakcji, ulicy lub głównych stacji. Sprawdź rozkłady jazdy autobusów i pociągów, czasy przyjazdu, komunikaty przewoźników czy też szczegółowe trasy dojazdu, aby bez problemów dotrzeć gdziekolwiek w Poznań.

Podczas podróży po Poznań włącz Nawigację na żywo i korzystaj z powiadomień o wysiadaniu! W ten sposób będziesz dokładnie wiedzieć, jak dojść do przystanku, ile czasu będziesz czekać na pojazd oraz za ile przystanków wysiadasz. Moovit poinformuje Cię, kiedy trzeba będzie wysiadać - unikniesz ciągłego sprawdzania nazw przystanków!

Zastanawiasz się, jak używać transportu zbiorowego w Poznań lub jak płacić za bilety komunikacyjne w Poznań? Moovit, aplikacja dedykowana dla transportu zbiorowego, może pomóc w łatwym poruszaniu się transportem publicznym i przy minimalnym koszcie. Obejmuje opłaty za komunikację zbiorową, ceny biletów i inne koszty. Szukasz mapy linii komunikacyjnych w Poznań? Moovit, aplikacja dedykowana dla transportu zbiorowego, pokazuje wszystkie mapy transportu publicznego w Poznań ze wszystkimi trasami na Tramwaj and Autobus oraz przystankami na interaktywnej mapie.