Jak dojechać do Prekybos ir Pramogu centras Akropolis w Klaipėda (Autobus)?

Początek
Koniec
Wyszukaj

Pytania i odpowiedzi

Jakie stacje są najbliżej Prekybos ir Pramogu centras Akropolis?

Najbliższe stacje: Prekybos ir Pramogu centras Akropolis

  • Przystanek Šilo St. znajduje się w odległości 291 metry/-ów, czyli 4 min. pieszo.
  • Przystanek Arenos St. znajduje się w odległości 506 metry/-ów, czyli 7 min. pieszo.

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Prekybos ir Pramogu centras Akropolis?

Te linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Prekybos ir Pramogu centras Akropolis: 11, 15A, 3, 4, 6, 8.

Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 3000 miast w ponad 92 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Dojazd transportem zbiorowym do Prekybos ir Pramogu centras Akropolis w Klaipėda

Zastanawiasz się, jak się dostać do Prekybos ir Pramogu centras Akropolis w Klaipėda, Litwa? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Prekybos ir Pramogu centras Akropolis wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Prekybos ir Pramogu centras Akropolis w czasie rzeczywistym.

Szukasz przystanków najbliższych Prekybos ir Pramogu centras Akropolis? Sprawdź listę przystanków najbliższych Twojego celu podróży: Šilo St.; Arenos St..

Również Autobus dojeżdżają do Prekybos ir Pramogu centras Akropolis. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu - Autobus: 11, 15A, 3, 4, 6, 8

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Prekybos ir Pramogu centras Akropolis w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Prekybos ir Pramogu centras Akropolis staje się prosty, dlatego ponad 460 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Klaipėda, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Prekybos ir Pramogu centras Akropolis, Klaipėda
Prościej dojechać do Prekybos ir Pramogu centras Akropolis z appką!