Jak dojechać do Sklep Rybny I Smażalnia w Lublin (Autobus)

Początek
Koniec
Wyszukaj

Pytania i odpowiedzi

Jak długo jedzie się komunikacją do Sklep Rybny I Smażalnia z VIII Liceum Ogólnokształcące Im. Zofii Nałkowskiej, Lublin?

 • Podróż Autobus - 153 z VIII Liceum Ogólnokształcące Im. Zofii Nałkowskiej, Lublin do Sklep Rybny I Smażalnia zajmuje 38 min

Jak długo się jedzie do Sklep Rybny I Smażalnia z VIII Liceum Ogólnokształcące Im. Zofii Nałkowskiej, Lublin jadąc Autobusem?

 • Podróż Autobus - 153 z VIII Liceum Ogólnokształcące Im. Zofii Nałkowskiej, Lublin do Sklep Rybny I Smażalnia zajmuje 38 min

Jakie stacje są najbliżej Sklep Rybny I Smażalnia?

 • Najbliższe stacje: Sklep Rybny I Smażalnia
  • Przystanek Dziewanny 02 znajduje się w odległości 13 metry/-ów, czyli 1 min. pieszo
  • Przystanek Dziewanny 01 znajduje się w odległości 383 metry/-ów, czyli 6 min. pieszo
  • Przystanek Jutrzenki 01 znajduje się w odległości 482 metry/-ów, czyli 7 min. pieszo
  • Przystanek Jutrzenki 02 znajduje się w odległości 484 metry/-ów, czyli 7 min. pieszo
  • Przystanek Wiklinowa 01 znajduje się w odległości 624 metry/-ów, czyli 9 min. pieszo

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Sklep Rybny I Smażalnia?

Zaplanuj przejazd z obecnej lokalizacji
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2700 miast w ponad 86 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge
Dodaj ten odnośnik na swojej stronie. Kliknij, aby skopiować HTML

Zastanawiasz się, jak się dostać do Sklep Rybny I Smażalnia w Lublin, Polska? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Sklep Rybny I Smażalnia wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Sklep Rybny I Smażalnia w czasie rzeczywistym.

Szukasz przystanków najbliższych Sklep Rybny I Smażalnia? Sprawdź listę przystanków najbliższych Twojego celu podróży: Dziewanny 02; Dziewanny 01; Jutrzenki 01; Jutrzenki 02; Wiklinowa 01.

Również Autobus dojeżdżają do Sklep Rybny I Smażalnia. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu - Autobus: 14, 153, 159, 26, 57.

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Sklep Rybny I Smażalnia w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Sklep Rybny I Smażalnia staje się prosty, dlatego ponad 300 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Lublin, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Sklep Rybny I Smażalnia, Lublin
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne