Przejdź do głównej zawartości

Planer przejazdu transportem zbiorowym w Szczecin

Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Szczecin
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
qrcode-img

Podróżuj lokalną komunikacją po Szczecin!

Przejazdy po Szczecin nigdy nie były takie proste - wyszukaj szczegółowy przejazd do wybranej atrakcji, ulicy lub głównych stacji. Sprawdź rozkłady jazdy autobusów i pociągów, czasy przyjazdu, komunikaty przewoźników czy też szczegółowe trasy dojazdu, aby bez problemów dotrzeć gdziekolwiek w Szczecin.

Podczas podróży po Szczecin włącz Nawigację na żywo i korzystaj z powiadomień o wysiadaniu! W ten sposób będziesz dokładnie wiedzieć, jak dojść do przystanku, ile czasu będziesz czekać na pojazd oraz za ile przystanków wysiadasz. Moovit poinformuje Cię, kiedy trzeba będzie wysiadać - unikniesz ciągłego sprawdzania nazw przystanków!

Zastanawiasz się, jak używać transportu zbiorowego w Szczecin lub jak płacić za bilety komunikacyjne w Szczecin? Moovit, aplikacja dedykowana dla transportu zbiorowego, może pomóc w łatwym poruszaniu się transportem publicznym i przy minimalnym koszcie. Obejmuje opłaty za komunikację zbiorową, ceny biletów i inne koszty. Szukasz mapy linii komunikacyjnych w Szczecin? Moovit, aplikacja dedykowana dla transportu zbiorowego, pokazuje wszystkie mapy transportu publicznego w Szczecin ze wszystkimi trasami na Tramwaj, Kolej, Autobus and Prom oraz przystankami na interaktywnej mapie.

Szczecin posiada 4 typów przesiadek, w tym: Autobus, Kolej, Tramwaj, Prom zarządzane przez kilka organizacji transportowych, w tym ZDiTM Szczecin, Ever-Trans s.c., Szczecińsko–Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o., MZK Koszalin, Koszalińska Kolej Wąskotorowa

Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne