Przejdź do głównej zawartości

Planer przejazdu transportem zbiorowym w Trójmiasto

Najpopularniejsza aplikacja miejskiej komunikacji zbiorowej w Trójmiasto
Wszystkie lokalne środki transportu w jednej aplikacji
qrcode-img

Podróżuj lokalną komunikacją po Trójmiasto!

Przejazdy po Trójmiasto nigdy nie były takie proste - wyszukaj szczegółowy przejazd do wybranej atrakcji, ulicy lub głównych stacji. Sprawdź rozkłady jazdy autobusów i pociągów, czasy przyjazdu, komunikaty przewoźników czy też szczegółowe trasy dojazdu, aby bez problemów dotrzeć gdziekolwiek w Trójmiasto.

Podczas podróży po Trójmiasto włącz Nawigację na żywo i korzystaj z powiadomień o wysiadaniu! W ten sposób będziesz dokładnie wiedzieć, jak dojść do przystanku, ile czasu będziesz czekać na pojazd oraz za ile przystanków wysiadasz. Moovit poinformuje Cię, kiedy trzeba będzie wysiadać - unikniesz ciągłego sprawdzania nazw przystanków!

Zastanawiasz się, jak używać transportu zbiorowego w Trójmiasto lub jak płacić za bilety komunikacyjne w Trójmiasto? Moovit, aplikacja dedykowana dla transportu zbiorowego, może pomóc w łatwym poruszaniu się transportem publicznym i przy minimalnym koszcie. Obejmuje opłaty za komunikację zbiorową, ceny biletów i inne koszty. Szukasz mapy linii komunikacyjnych w Trójmiasto? Moovit, aplikacja dedykowana dla transportu zbiorowego, pokazuje wszystkie mapy transportu publicznego w Trójmiasto ze wszystkimi trasami na Tramwaj, Kolej and Autobus oraz przystankami na interaktywnej mapie.

Trójmiasto posiada 3 typów przesiadek, w tym: Autobus, Kolej, Tramwaj zarządzane przez kilka organizacji transportowych, w tym PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o., PolRegio, ZTM Gdańsk, MZK Wejherowo, ZKM Gdynia, KM Tczew

Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne