Jak dojechać do Vingio parko tiltas w Vilniaus (Autobus lub Trolejbus)?

Początek
Koniec
Wyszukaj

Pytania i odpowiedzi

Które linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Vingio parko tiltas?

Te linie Autobusowe zatrzymują się w pobliżu Vingio parko tiltas: 11, 24, 30, 49.

Które linie Trolejbusowe zatrzymują się w pobliżu Vingio parko tiltas?

Te linie Trolejbusowe zatrzymują się w pobliżu Vingio parko tiltas: 19, 7.

Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 3000 miast w ponad 92 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Dojazd transportem zbiorowym do Vingio parko tiltas w Vilniaus

Zastanawiasz się, jak się dostać do Vingio parko tiltas w Vilniaus, Litwa? Moovit pomoże Ci znaleźć najlepszą trasę do Vingio parko tiltas wraz z szczegółowymi wskazówkami dojazdu rozpoczynając trasę od stacji komunikacji zbiorowej, która jest najbliżej Ciebie.

Moovit zapewnia darmowe mapy i wskazówki na żywo, które pomogą Ci podróżować po Twoim mieście. Sprawdź rozkłady jazdy czy trasy oraz dowiedz się, ile czasu zajmie przejazd do Vingio parko tiltas w czasie rzeczywistym.

Również Autobus lub Trolejbus dojeżdżają do Vingio parko tiltas. Te linie i trasy mają przystanki w pobliżu - Autobus: 11, 24, 30, 49; Trolejbus: 19, 7.

Chcesz sprawdzić, czy istnieje alternatywna trasa, która przywiezie Cię wcześniej? Moovit pomoże Ci w tym. Zdobądź w prosty sposób wskazówki dojazdu do i z Vingio parko tiltas w aplikacji Moovit lub na stronie Moovit.

Dzięki nam przejazd do Vingio parko tiltas staje się prosty, dlatego ponad 460 milionów użytkowników, w tym mieszkańcy Vilniaus, uważa Moovit za najlepszą aplikację dla komunikacji zbiorowej. Nie musisz ściągać oddzielnych aplikacji dla pociągu i autobusu, Moovit to uniwersalna aplikacja dla transportu publicznego, która pomoże Ci znaleźć najlepszy dostępny czas odjazdu zarówno dla pociągu, jak i autobusu.

Vingio parko tiltas, Vilniaus
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Prościej dojechać do Vingio parko tiltas z appką!