קו 11
כיכר הציונות←תמר/סיתוונית
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 11 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 11 (כיכר הציונות←תמר/סיתוונית) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכיכר הציונות ומסתיים בתמר/סיתוונית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 11 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כיכר הציונות←תמר/סיתוונית (48 תחנות)
כיכר הציונות
יהושע חנקין/כצנלסון
מרדכי/יהושע חנקין
מרדכי/סמטת האחים פיש
מרדכי / גולומוב
גולומב/כצנלסון
גולומוב / כצנלסון
כצנלסון/אלכסנדר זייד
בי''ס אורט
שרת 1
שרת / כצנלסון
כצנלסון/בן צבי
בריכת שחייה
חנה סנש/יזרעאל
יזרעאל/חנה סנש
'יזרעאל א
יזרעאל/השומרים
השומרים/יזרעאל
השומרים \הבונים
חנה סנש/יזרעאל
חנה סנש/בן צבי
כיכר הציונות
צומת קרית טבעון/האלונים
אלונים/הרימונים
אלונים/סמטת הלבנה
בית ספר רימונים
אלונים/בריכה
החורש/יסמין
אלונים/כיכר בן גוריון
אלונים/כיכר בן גוריון
שקדים/האלה
שקדים/הסיגליות
בי''ס מיתרים/שקדים
המרגנית / החבצלת
הברושים/התאנה
הברושים/התאנה
הגפן התאנה
הגפן/הנרקיסים
מרגנית / חבצלת
שקדים/הורדים
שקדים / רמת הדסה
ככר רמת טבעון
יערה/מרווה
'יערה ג
'יערה א
תמר / מורן
תמר/סמטת החצב
תמר/סיתוונית
שאלות ותשובות לגבי קו 11
מתי מתחיל לפעול קו 11?
קו 11 מתחיל לפעול ב-06:25 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 11 מפסיק לעבוד?
קו 11 מפסיק לפעול ב-14:45 בשישי
מתי מגיע קו 11?
כדי לראות מתי קו כיכר הציונות←תמר/סיתוונית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כיכר הציונות←תמר/סיתוונית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 11 (כיכר הציונות←תמר/סיתוונית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כיכר הציונות←תמר/סיתוונית (כיכר הציונות←תמר/סיתוונית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 11 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 11 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 11 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 11 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 11
קו 11 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:25 - 19:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:25 - 19:45 | 30 - 60 |
ב׳ | 06:25 - 15:00 | 30 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:25 - 19:45 | 30 - 60 |
ה׳ | 06:25 - 19:45 | 30 - 60 |
ו׳ | 06:25 - 14:45 | 30 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל11 (מ כיכר הציונות), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 11 (כיכר הציונות←תמר/סיתוונית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 11
תעריף הנסיעה ב11 (כיכר הציונות←תמר/סיתוונית) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
11 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 11 היא כיכר הציונות והתחנה האחרונה היא תמר/סיתוונית.
קו 11 (כיכר הציונות←תמר/סיתוונית) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 11. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 11.
מעקב אחר קו האוטובוס 11 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 11 (כיכר הציונות←תמר/סיתוונית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 11 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 11 ב-ישראל
11 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 85א - בית ספר נרקיסים/סיגליות-קרית טבעון<->'יערה א-קרית טבעון-12/ לוח זמנים
- 17 - מסוף קניון ג'י/רציפים-יקנעם עילית<->מסוף קניון ג'י/הורדה-יקנעם עילית-30/ לוח זמנים
- 21 - רוויה-רוויה<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 157 - הקידמה/העוצמה-יקנעם עילית<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-11/ לוח זמנים
- 300 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 3 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->צוקית/טבלן-עפולה-10/ לוח זמנים
- 98 - דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה-טבריה<->מרכז מסחרי/וייצמן-טבריה-20/ לוח זמנים
- 22 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי-20/ לוח זמנים
- 504 - תחנה תפעולית/היציאה מחניון חומת שמואל-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 851 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מרכז רפואי לניאדו/ילדים-נתניה-10/ לוח זמנים
- 4 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-10/ לוח זמנים
- 2 - ממילא/קריב-ירושלים<->ככר צהל/יפו-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->גדעונה-גדעונה-10/ לוח זמנים
- 29 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->חקלאי/הירדן-מנחמיה-10/ לוח זמנים
- 6 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-10/ לוח זמנים
- 45 - מועדון פיס לגיל הזהב-אכסאל<->קרית הממשלה/דרך הציונות-נוף הגליל-20/ לוח זמנים
- 850 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 90 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->בי''ח הרצוג/גבעת שאול-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 12 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 86 - בי''ס שקד/מעלה השיזף-קרית טבעון<->השומרים \הבונים-קרית טבעון-10/ לוח זמנים