קו 11
גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 11 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 11 (גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בגן הדסים/שדרות בית הלל ומסתיים במוריה/הרמב''ם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 11 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם (31 תחנות)
גן הדסים/שדרות בית הלל
כיכר בית הלל/שדרות בית שמאי
גן משחקים/שדרות בית שמאי
בית הכנסת קרלין
שד' בית שמאי/אור אלחנן
שד' בית שמאי/שערי תשובה
ת''ת אבי עזרי
שערי תשובה א
שערי תשובה
שערי תשובה/חזון דוד
נתיבות המשפט/אביעזרי
גן ילדים/נתיבות המשפט
מסילת יוסף/מרומי שדה
מסילת יוסף/מרומי שדה
גן ילדים/מסילת יוסף
מסילת יוסף/חת''ם סופר
חפץ חיים/נתיבות המשפט
חפץ חיים/נודע ביהודה
שדרות בית הלל/שדרות אביי ורבא
בי''ס ויז'ניץ/שדרות אביי ורבא
יהודה הנשיא א
ישיבת נזר/רבי יהודה הנשיא
יהודה הנשיא ג
יהודה הנשיא ד
שד. יחזקאל/רב ושמואל
מכבי אש/שדרות יחזקאל
שדרות יחזקאל/דרך קרית ספר
שדרות בית הלל/ יציאה מהעיר
מוריה/התירוש
הרמב''ם/התבור
מוריה/הרמב''ם
שאלות ותשובות לגבי קו 11
מתי מתחיל לפעול קו 11?
קו 11 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 11 מפסיק לעבוד?
קו 11 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 11?
כדי לראות מתי קו גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 11 (גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם (גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 11 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 11 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 11 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 11 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 11
קו 11 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 23:30 | 30 - 60 |
ב׳ | 06:30 - 23:30 | 30 - 60 |
ג׳ | 06:30 - 23:30 | 30 - 60 |
ד׳ | 06:30 - 23:30 | 30 - 60 |
ה׳ | 06:30 - 23:30 | 30 - 60 |
ו׳ | 06:30 - 16:30 | 60 |
ש׳ | 22:05 - 23:05 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל11 (מ גן הדסים/שדרות בית הלל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 11 (גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 11
תעריף הנסיעה ב11 (גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
11 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 11 היא גן הדסים/שדרות בית הלל והתחנה האחרונה היא מוריה/הרמב''ם.
קו 11 (גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 11. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 11.
מעקב אחר קו האוטובוס 11 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 11 (גן הדסים/שדרות בית הלל←מוריה/הרמב''ם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 11 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 11 ב-ישראל
11 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 76 - מכבים/חרמון-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 21 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->שרון/גולן-קרית שדה התעופה-10/ לוח זמנים
- 95 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 588 - בית יוסף/הגבעה-תפרח<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 52 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-30/ לוח זמנים
- 12 - בית ספר עתידים-אור עקיבא<->האילן/התדהר-אור עקיבא-20/ לוח זמנים
- 585 - חפץ חיים/מלון כפרי-נחל שורק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 69 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-10/ לוח זמנים
- 25 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 11 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חרושת כרמל-לוד-12/ לוח זמנים
- 633 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->צומת זמר-זמר-10/ לוח זמנים
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 43 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 52 - מסוף ג'ת-ג'ת<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 58 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 39 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חט''ב א/עבד אל חי-טירה-10/ לוח זמנים
- 318 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 304 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 89 - בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות<->נהר הירדן/מעלה עמיעז-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 173 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים