קו 122
ירושלים←מעלה אדומים
אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 122 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) (מעודכן)
בקו 122 (ירושלים←מעלה אדומים) יש 57 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הר נוף/כנפי נשרים ומסתיים בתלמוד תורה/דרך קדם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 122 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←מעלה אדומים (57 תחנות)
מסוף הר נוף/כנפי נשרים
בית ענבר/כנפי נשרים
מרכז שטנר/כנפי נשרים
אנג'ל/כנפי נשרים
פרבשטיין/בית הדפוס
ככר האפט/שדרות הרצל
אזור המלונות/וולפסון
וולפסון/קפלן
משרד ראש הממשלה/דרך רופין
קפלן/רופין
הכנסת/קפלן
גן הורדים/זוסמן
בית המשפט העליון/זוסמן
משרד החוץ/שד' רבין
צומת רמות/ידין
תחנת רקל''ה גבעת המבתר/יגאל ידין
מצודת אדומים
דרך הר הבית/האשל
דרך הר הבית/דרך צמח השדה
עיריית מעלה אדומים/דרך קדם
קניון אדומים
ספריית בני ציון
אשכול פיס לאומנויות ומדע
דרך מדבר יהודה/השופר
דרך מדבר יהודה/החליל
החליל/הקרן
הכינור/הקרן
הכינור/הצילצל
החצוצרה/הפעמון
הגיתית/הנבל
הגיתית
הגיתית/העוגב
דרך מדבר יהודה/הגיתית
דרך הגיא/דרך מדבר יהודה
פארק מרכזי
דרך הגיא/דרך קדם
תלמוד תורה/דרך קדם
דרך קדם/נופי הסלע
דרך קדם/הניקרה
הניקרה/הרכס
הצור/האבן
הגזית/השחם
השחם/הגעש
השחם/השיש
השחם/נופי הסלע
הבדולח/האלמוג
הבדולת/הנחושת
האלמוג/הכורכר
האלמוג/חלוקי נחל
הרכס/נופי הסלע
הרכס/השיש
הרכס/הגעש
הרכס/הגביש
החלמיש/הגיר
החלמיש/נופי הסלע
דרך קדם/נופי הסלע
תלמוד תורה/דרך קדם
שאלות ותשובות לגבי קו 122
מתי מתחיל לפעול קו 122?
קו 122 מתחיל לפעול ב-09:30 בשלישי
באיזו שעה קו 122 מפסיק לעבוד?
קו 122 מפסיק לפעול ב-18:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 122?
כדי לראות מתי קו ירושלים←מעלה אדומים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←מעלה אדומים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 122 (ירושלים←מעלה אדומים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←מעלה אדומים (ירושלים←מעלה אדומים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 122 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 122 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 122 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 122 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 122 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) - ירושלים←מעלה אדומים
לוח זמנים של קו 122
קו האוטובוס 122, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 15:00 - 18:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 15:00 - 18:30 | 35 - 75 |
ב׳ | 15:00 - 18:30 | 35 - 75 |
ג׳ | 09:30 - 18:30 | 35 |
ד׳ | 15:00 - 18:30 | 35 - 75 |
ה׳ | 15:00 - 18:30 | 35 - 75 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura)
צפה בכל העדכונים ל122 (מ מסוף הר נוף/כנפי נשרים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 122 (ירושלים←מעלה אדומים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 122
תעריף הנסיעה ב122 (ירושלים←מעלה אדומים) של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura).
122 (אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura))
התחנה הראשונה של קו 122 היא מסוף הר נוף/כנפי נשרים והתחנה האחרונה היא תלמוד תורה/דרך קדם.
קו 122 (ירושלים←מעלה אדומים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 122. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 122.
מעקב אחר קו האוטובוס 122 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 122 (ירושלים←מעלה אדומים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 122 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 122 ב-ישראל
122 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) בישראל
- 149 - תחנת רקל''ה פסגת זאב מרכז/משה דיין-ירושלים<->מעלה בנימין/כנפי רוח-עלמון-1#/ לוח זמנים
- 166 - הספרייה/דרך מדבר יהודה-מעלה אדומים<->תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 211 - חניון הלאום-ירושלים<->זריחה/סובה-קדר-1א/ לוח זמנים
- 127 - תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים<->מחוז ש''י-מעלה אדומים-1#
- 158 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->שדרות החוצבים/המגרסות-מבשרת ציון-1#/ לוח זמנים
- 157 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->שדרות החוצבים/המגרסות-מבשרת ציון-1#/ לוח זמנים
- 153 - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->שמעון סוויסה/חצב-מבשרת ציון-1#
- 165 - תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים<->עירייה-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 475 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->גני ילדים/היובל-קדומים-1#/ לוח זמנים
- 84 - דרך הר הבית/האשל-מעלה אדומים<->תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים-2#/ לוח זמנים
- 363 - משעול החלמונית/דרך ההר-הר גילה<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 135 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מזכירות בית חורון/דרך יהודה המכבי-בית חורון-1#/ לוח זמנים
- 58 - שדרות החוצבים-מבשרת ציון<->מחלף חמד-מטה יהודה-1#/ לוח זמנים
- 168 - תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים<->עירייה-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 47 - מעלה לבונה ה-מעלה לבונה<->'שילה ב-שילה-2#/ לוח זמנים
- 120 - פארן/מעבר המתלה-ירושלים<->תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 57 - יסמין/שבי ציון-מבשרת ציון<->שכונה י''א א-מבשרת ציון-1#/ לוח זמנים
- 133 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->משה''ב-גבעת זאב-1#/ לוח זמנים
- 469 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->גני ילדים/היובל-קדומים-1#/ לוח זמנים
- 159 - תחנת רק''ל יפה נוף-ירושלים<->שורק/שיקמה-מבשרת ציון-1#