Linia 13
Jaskółcza / Pętla — 18 Pułku Ułanów Pomorskich
UM Grudziądz
autobus 13 (UM Grudziądz) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 13 (Jaskółcza / Pętla→Aleja 23 Stycznia 06) ma 19 przystanków rozpoczynając z Jaskółcza / Pętla a kończąc na Aleja 23 Stycznia 06.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 13 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Jaskółcza / Pętla→Aleja 23 Stycznia 06 (19 przystanków)
Jaskółcza / Pętla
Jaskółcza / Cmentarz
Warszawska / Jaskółcza
Warszawska / Krucza (Nż)
Warszawska / Osiedle (Nż)
Warszawska / Solanki
Warszawska / Rydygiera
Polskich Skrzydeł
Ikara / Skarżyńskiego
Ikara / Kościół
Nauczycielska
Hallera / Nauczycielska
Galeria Grudziądzka
Konarskiego / Szkoła
Bora Komorowskiego
Hallera / Park
Dworzec Kolejowy
Rapackiego
Aleja 23 Stycznia 06
FAQ dla 13
O której zaczyna kursować autobus 13?
autobus 13 rozpoczyna kurs o 07:14 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 13?
Autobus 13 kończy kursowanie o 12:33 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 13?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Jaskółcza / Pętla — 18 Pułku Ułanów Pomorskich? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Jaskółcza / Pętla — 18 Pułku Ułanów Pomorskich, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia UM Grudziądz 13 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 13 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 13?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 13.
Rozkład jazdy autobus 13
Autobus trasa 13 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 07:14 - 12:33
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 07:14 - 12:33 | 76 - 123 |
wt | 07:14 - 12:33 | 76 - 123 |
śr | 07:14 - 12:33 | 76 - 123 |
czw | 07:14 - 12:33 | 76 - 123 |
pt | 07:14 - 12:33 | 76 - 123 |
sob | 16:16 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 16:16 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla autobus UM Grudziądz
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 13 (rusza z Jaskółcza / Pętla), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 13 (kierunek (Jaskółcza / Pętla→Aleja 23 Stycznia 06)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o UM Grudziądz już teraz.
Autobus 13 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 13 (kierunek: (Jaskółcza / Pętla→Aleja 23 Stycznia 06)) należącym do UM Grudziądz mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w UM Grudziądz można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej UM Grudziądz.
13 (UM Grudziądz)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 13 to Jaskółcza / Pętla, a ostatni Aleja 23 Stycznia 06. 13 (Jaskółcza / Pętla→Aleja 23 Stycznia 06) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 13 ma 19 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 26 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami UM Grudziądz, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Toruń i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 13 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 13, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 13 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 13 (Jaskółcza / Pętla→Aleja 23 Stycznia 06) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 13 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus UM Grudziądz i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami UM Grudziądz lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Toruń. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla UM Grudziądz i każdy autobus, w tym linii 13 w Toruń
13 - Alternatywny kierunek
- 13 - 18 Pułku Ułanów Pomorskich→Aleja 23 Stycznia 07 / Rozkład
- 13 - 18 Pułku Ułanów Pomorskich→Jaskółcza / Pętla / Rozkład
- 13 - Aleja 23 Stycznia 06→18 Pułku Ułanów Pomorskich / Rozkład
- 13 - Aleja 23 Stycznia 07→Jaskółcza / Pętla / Rozkład
- 13 - Jaskółcza / Pętla→18 Pułku Ułanów Pomorskich / Rozkład
UM Grudziądz w Toruń
- 11 - Strzemięcin — Al. 23 Stycznia
- 21 - Mniszek — Rydygiera / Przychodnie/ Rozkład
- 19 - Mniszek — Poniatowskiego/ Rozkład
- 17 - Mniszek — Jaskółcza / Pętla/ Rozkład
- 8 - Rondo gen. Maczka — Rydygiera / Przychodnie/ Rozkład
- 18 - Rydygiera / Przychodnie — Poniatowskiego/ Rozkład
- 3 - Rydygiera / Przychodnie — Rogóźno / Urząd Gminy/ Rozkład
- 7 - Rogóźno / Urząd Gminy [OKRĘŻNA]/ Rozkład
- 22 - Mniszek — Poniatowskiego/ Rozkład
- 4 - Rządz — Lipowa / Szkoła/ Rozkład
- 10 - Müller / Fabryka Świec — Tarpno/ Rozkład
- 15 - Lotnicza / Rondo Andersa — Lipowa / Szkoła/ Rozkład
- 12 - Poniatowskiego — Strzemięcin/ Rozkład
- 16 - Mniszek — Budowlanych/ Rozkład
- N - Mniszek — Poniatowskiego/ Rozkład
- 6 - Tarpno — Białochowo/ Rozkład
- R - Rudnik / Plaża Delfin — Al. 23 Stycznia
- 14 - Rządz — Budowlanych/ Rozkład