Linia 140
Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy - Tucznawa Remiza
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 140 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 140 (Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy→Trzebyczka Pętla) ma 32 przystanków rozpoczynając z Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy a kończąc na Trzebyczka Pętla.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 140 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 12:01. Kursuje w tym tygodniu w: dni robocze.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 140 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy→Trzebyczka Pętla (32 przystanków)
Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
Dąbrowa Górnicza Huta Bankowa
Dąbrowa Górnicza Centrum
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
Reden
Gołonóg Damel
Gołonóg Manhattan
Gołonóg Centrum
Gołonóg Szkoła
Gołonóg Hotele
Gołonóg Swobodna
Gołonóg Św. Antoniego [Nż]
Ząbkowice Pogoria Żeglarska [Nż]
Ząbkowice Stara Pogoria [Nż]
Ząbkowice Willowa
Ząbkowice Dworzec PKP
Ząbkowice Osiedle Robotnicze
Ząbkowice Kino
Ząbkowice Dom Kultury
Ząbkowice Spółdzielnia
Ząbkowice Wygiełzów [Nż]
Sikorka Skład Opałowy
Sikorka Pętla
Sikorka Pomłynie [Nż]
Sikorka Wilgowa [Nż]
Sikorka Dworzec PKP
Tucznawa Gilowa
Tucznawa Bugaj
Tucznawa Remiza
Chruszczobród Dworcowa
Trzebyczka
Trzebyczka Pętla
FAQ dla 140
O której zaczyna kursować autobus 140?
autobus 140 rozpoczyna kurs o 12:01 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 140?
Autobus 140 kończy kursowanie o 12:01 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 140?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy - Tucznawa Remiza? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy - Tucznawa Remiza, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 140 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 140 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 140?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 140.
Schemat trasy autobus 140 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy→Trzebyczka Pętla
Rozkład jazdy autobus 140
Autobus 140 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 12:01
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 12:01 | Pojedynczy odjazd |
wt | 12:01 | Pojedynczy odjazd |
śr | 12:01 | Pojedynczy odjazd |
czw | 12:01 | Pojedynczy odjazd |
pt | 12:01 | Pojedynczy odjazd |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 140 (rusza z Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 140 (kierunek (Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy→Trzebyczka Pętla)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 140 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 140 (kierunek: (Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy→Trzebyczka Pętla)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
140 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 140 to Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy, a ostatni Trzebyczka Pętla. 140 (Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy→Trzebyczka Pętla) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 140 ma 32 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 50 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 140 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 140, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 140 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 140 (Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy→Trzebyczka Pętla) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 140 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 140 w Wodzisław Śląski
140 - Alternatywny kierunek
- 140 - Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy→Trzebyczka Pętla / Rozkład
- 140 - Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy→Tucznawa Remiza / Rozkład
- 140 - Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy→Tucznawa Remiza / Rozkład
- 140 - Trzebyczka Pętla→Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy / Rozkład
- 140 - Tucznawa Remiza→Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy / Rozkład
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 69 - Woszczyce Centrum - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 742 - Mikołeska - Boruszowice Hanusek/ Rozkład
- 272 - Mąkołowiec Łabędzia - Tychy Dworzec PKP/ Rozkład
- 232 - Gliwice Europa Centralna - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 739 - Księży Las - Pyskowice Plac Wyszyńskiego/ Rozkład
- M22 - Międzyrzecze Gospoda - Katowice Sądowa/ Rozkład
- 90 - Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 695 - Szopienice Szpital Geriatryczny - Murcki Szyb Stanisław/ Rozkład
- 995 - Lędziny Kopalnia Ziemowit - Mysłowice Towarowa/ Rozkład
- T-21 - Koszelew - Tworzeń Huta Katowice/ Rozkład
- 182 - Dąbrowa Górnicza Centrum - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- M102 - Bytom Dworzec - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 271 - Tychy Rynek - Żwaków Rogatki/ Rozkład
- 99 - Bytom Dworzec - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 149 - Kosztowy Rynek - Chełm Mały Pętla/ Rozkład
- 735 - Tarnowskie Góry Dworzec - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 39 - Nowy Bytom Centrum - Kochłowice Kopalnia Śląsk/ Rozkład
- M101 - Katowice Sądowa - Wesoła Kopalnia/ Rozkład
- 64 - Stare Tarnowice Pętla - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- M105 - Pyskowice Szpitalna - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład