Linia 16
Wapienica Zapora — Warszawska Dworzec
Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej
autobus 16 (Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 16 (Wapienica Zapora) ma 17 przystanków rozpoczynając z Długa Zajezdnia Mzk (429) a kończąc na Wapienica Zapora.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 16 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Wapienica Zapora (17 przystanków)
Długa Zajezdnia Mzk (429)
Armii Krajowej Szpital
Andersa Osiedle Karpackie Kościół
Andersa Osiedle Karpackie Kolista
Osiedle Beskidzkie Kładka
Osiedle Beskidzkie (33)
Szarotki Sam
Szarotki Cieszyńska
Cieszyńska Osiedle Wojska Polskiego
Tańskiego Skrzydlewskiego
Osiedle Polskich Skrzydeł
Wapienica Centrum
Jaworzańska Zagłoby
Zapora Jaworzańska
Zapora Sklep
Zapora Klimczokówka
Wapienica Zapora
FAQ dla 16
O której zaczyna kursować autobus 16?
autobus 16 rozpoczyna kurs o 04:30 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 16?
Autobus 16 kończy kursowanie o 21:40 w niedziela, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 16?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Wapienica Zapora — Warszawska Dworzec? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Wapienica Zapora — Warszawska Dworzec, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej 16 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 16 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 16?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 16.
Rozkład jazdy autobus 16
Autobus trasa 16 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:30 - 22:15
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:30 - 22:15 | 28 - 70 |
wt | 04:30 - 22:15 | 28 - 70 |
śr | 04:30 - 22:15 | 28 - 70 |
czw | 04:30 - 22:15 | 28 - 70 |
pt | 04:30 - 22:15 | 28 - 70 |
sob | 04:30 - 21:40 | 55 - 80 |
ndz | 05:25 - 21:40 | 55 - 80 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 16 (rusza z Długa Zajezdnia Mzk (429)), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 16 (kierunek (Wapienica Zapora)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej już teraz.
Autobus 16 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 16 (kierunek: (Wapienica Zapora)) należącym do Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej.
16 (Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 16 to Długa Zajezdnia Mzk (429), a ostatni Wapienica Zapora. 16 (Wapienica Zapora) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 16 ma 17 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 20 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 16 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 16, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 16 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 16 (Wapienica Zapora) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 16 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej i każdy autobus, w tym linii 16 w Wodzisław Śląski
16 - Alternatywny kierunek
Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej w Wodzisław Śląski
- 29 - Komorowice Sosna — Warszawska Dworzec/ Rozkład
- 35S - Warszawska Dworzec Przez Straconkę, Lipnik/ Rozkład
- 12 - Hałcnów Kościół — Mikuszowice Błonia AHT/ Rozkład
- 32 - Hałcnów Kościół — Os. Karpackie/ Rozkład
- P1 - Szklana Proseat — Wapienica Strażacka/ Rozkład
- 28 - Os. Karpackie — Os. Wojska Polskiego/ Rozkład
- 27 - Lipnik Dolny — Os. Sarni Stok/ Rozkład
- 6 - Os. Karpackie — Lipnik Granica/ Rozkład
- 56 - Warszawska Dworzec — Janowice Niklówka/ Rozkład
- 19 - Grażyńskiego Fiat — Os. Złote Łany/ Rozkład
- 11 - Straconka Lesniczówka — Warszawska Dworzec/ Rozkład
- 57 - Bystra Leśniczówka — Filarowa Med Work/ Rozkład
- D - Krzeminki Witosa — Hałcnów Kościół/ Rozkład
- 36 - Czechowice-Dziedzice Proseat — Dworcowa Poczta/ Rozkład
- 21 - Os. Polskich Skrzydeł — Os. Langiewicza/ Rozkład
- 18 - Stare Bielsko Kościół — Os. Złote Łany/ Rozkład
- 2 - Mikuszowice Stalownik — Osiedle Kopernika/ Rozkład
- 9 - Os. Polskich Skrzydeł — Mikuszowice Dom Ludowy/ Rozkład
- 35 - Lipnik Wielkopolska — Warszawska Dworzec/ Rozkład
- 13W - Lipnik Dolny — Krzemionki Witosa/ Rozkład