Linia 17
Cmentarz Centralny — Uniwersytet
Urząd Miasta Torunia
autobus 17 (Urząd Miasta Torunia) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 17 (Uniwersytet 02→Mazowiecka (Pętla) 00) ma 20 przystanków rozpoczynając z Uniwersytet 02 a kończąc na Mazowiecka (Pętla) 00.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 17 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Uniwersytet 02→Mazowiecka (Pętla) 00 (20 przystanków)
Uniwersytet 02
Szosa Okrężna 02
Aula Umk 02
Akademiki 02
Od Nowa 02
Św. Józefa 02
Szpital Bielany 02
Boboli 02
Lecha 02
Lotników 01
Kozacka 02
Wielki Rów 02
Polna 01
Batorego NŻ 01
Dębowa Góra 01
Kanałowa 03
Kociewska 01
Fort IV Nż. 01
Mazowiecka 01
Mazowiecka (Pętla) 00
FAQ dla 17
O której zaczyna kursować autobus 17?
autobus 17 rozpoczyna kurs o 05:20 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 17?
Autobus 17 kończy kursowanie o 06:27 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 17?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Cmentarz Centralny — Uniwersytet? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Cmentarz Centralny — Uniwersytet, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia Urząd Miasta Torunia 17 autobus jeździ w Boże Ciało?
Autobus 17 może zmienić godziny kursowania w Boże Ciało. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 17?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 17.
Rozkład jazdy autobus 17
Autobus 17 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 05:20 - 06:27
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:20 - 06:27 | 67 |
wt | 05:20 - 06:27 | 67 |
śr | 05:20 - 06:27 | 67 |
czw | 05:20 - 06:27 | 67 |
pt | 05:20 - 06:27 | 67 |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus Urząd Miasta Torunia
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 17 (rusza z Uniwersytet 02), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 17 (kierunek (Uniwersytet 02→Mazowiecka (Pętla) 00)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o Urząd Miasta Torunia już teraz.
Autobus 17 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 17 (kierunek: (Uniwersytet 02→Mazowiecka (Pętla) 00)) należącym do Urząd Miasta Torunia mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w Urząd Miasta Torunia można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej Urząd Miasta Torunia.
17 (Urząd Miasta Torunia)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 17 to Uniwersytet 02, a ostatni Mazowiecka (Pętla) 00. 17 (Uniwersytet 02→Mazowiecka (Pętla) 00) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 17 ma 20 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 25 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami Urząd Miasta Torunia, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Toruń i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 17 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 17, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 17 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 17 (Uniwersytet 02→Mazowiecka (Pętla) 00) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 17 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus Urząd Miasta Torunia i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami Urząd Miasta Torunia lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Toruń. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla Urząd Miasta Torunia i każdy autobus, w tym linii 17 w Toruń
Urząd Miasta Torunia w Toruń
- 131 - Szubińska — Rozgarty/ Rozkład
- 113 - Kopanino — Plac św. Katarzyny/ Rozkład
- 44 - Poznańska — Wapienna/ Rozkład
- 18 - Uniwersytet — Kolankowskiego
- 115 - Plac św. Katarzyny — Lubicz Górny-Osiedle/ Rozkład
- 12 - Rudak — Wrzosy I/ Rozkład
- N95 - Koniuchy — Motoarena/ Rozkład
- 112 - Kolonia Papowska — Plac św. Katarzyny przez Wapienną/ Rozkład
- 27 - Osiedle Leśne — Polana — Dworzec Główny/ Rozkład
- 41 - Kołowa — Dworzec Wschodni/ Rozkład
- 30 - Plac św. Katarzyny — Nad Strugą/ Rozkład
- 123A - Rubinkowo P&R — Brzozówka — Młyniec — Rubinkowo/ Rozkład
- 20 - Glinki — Forteczna P. Polną/ Rozkład
- 13 - Plac św. Katarzyny — Gliniecka/ Rozkład
- N93 - Wrzosy i — Czerniewice/ Rozkład
- 14 - Okólna — Cmentarz Centralny/ Rozkład
- 40 - Bielawy — Port Drzewny/ Rozkład
- N92 - Aleja Solidarności — Strobanda/ Rozkład
- N91 - Nad Strugą — Aleja Solidarności/ Rozkład