קו 19
חסן שוקרי/הנביאים←טכניון/הנדסה אזרחית
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 19 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 19 (חסן שוקרי/הנביאים←טכניון/הנדסה אזרחית) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחסן שוקרי/הנביאים ומסתיים בטכניון/הנדסה אזרחית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 19 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חסן שוקרי/הנביאים←טכניון/הנדסה אזרחית (37 תחנות)
חסן שוקרי/הנביאים
העירייה
לב הדר
שוק תלפיות
יל''ג
חליסה
יד לבנים/הגיבורים
יד לבנים/הירדן
יד לבנים/רזיאל
יד לבנים/פאר
יד לבנים/ערד
יד לבנים/מעלות דב גרונר
יד לבנים א
יד לבנים ב
יד לבנים/הלל סילבר
ניסנבוים/פרץ מרקיש
הגליל/נתיב חן
הבנים/הגליל
התיכון/אשר
התיכון/ציון
התיכון/הברכה
התיכון/טרומפלדור
טרומפלדור/חניתה
טרומפלדור/מרכז זיו
קומוי/חנקין
מלל/יערי
טכניון/מעונות נווה אמריקה
טכניון/מעונות העמים
טכניון/מרכז המבקרים
טכניון/הנדסת חומרים
גולדברג/שד. רוז
טכניון/בית ספר להנדסאים
טכניון/ביוטכנולוגיה ומזון
טכניון/הנדסה כימית
טכניון/הנדסה חקלאית
הנדסה אזרחית
טכניון/הנדסה אזרחית
שאלות ותשובות לגבי קו 19
מתי מתחיל לפעול קו 19?
קו 19 מתחיל לפעול ב-06:33 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 19 מפסיק לעבוד?
קו 19 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 19?
כדי לראות מתי קו חסן שוקרי/הנביאים←טכניון/הנדסה אזרחית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חסן שוקרי/הנביאים←טכניון/הנדסה אזרחית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 19 (חסן שוקרי/הנביאים←טכניון/הנדסה אזרחית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חסן שוקרי/הנביאים←טכניון/הנדסה אזרחית (חסן שוקרי/הנביאים←טכניון/הנדסה אזרחית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 19 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 19 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 19 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 19 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 19
קו האוטובוס 19, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:33 - 19:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:33 - 19:40 | 10 - 13 |
ב׳ | 06:33 - 19:40 | 10 - 13 |
ג׳ | 06:33 - 19:40 | 10 - 13 |
ד׳ | 06:33 - 19:40 | 10 - 13 |
ה׳ | 06:33 - 19:40 | 10 - 13 |
ו׳ | 06:50 - 15:00 | 12 - 20 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל19 (מ חסן שוקרי/הנביאים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 19 (חסן שוקרי/הנביאים←טכניון/הנדסה אזרחית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 19
תעריף הנסיעה ב19 (חסן שוקרי/הנביאים←טכניון/הנדסה אזרחית) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
19 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 19 היא חסן שוקרי/הנביאים והתחנה האחרונה היא טכניון/הנדסה אזרחית.
קו 19 (חסן שוקרי/הנביאים←טכניון/הנדסה אזרחית) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 19. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 19.
מעקב אחר קו האוטובוס 19 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 19 (חסן שוקרי/הנביאים←טכניון/הנדסה אזרחית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 19 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 19 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 810 - מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ס/ לוח זמנים
- 15 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-25/ לוח זמנים
- 48 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1#דימונה ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 999 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-3#/ לוח זמנים
- 99 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 80 - הרצל/הסביונים-קרית עקרון<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1#/ לוח זמנים
- 326 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 961 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-27/ לוח זמנים
- 921 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1ד/ לוח זמנים
- 416 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 500 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 902 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 33א - מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה<->מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה-3כ/ לוח זמנים
- 846 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 221 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 57א - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 794 - מיכאל/בר כוכבא-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#
- 37 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 142 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 953 - הארי טרומן/גולדה מאיר-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים