קו 198
בית שמש←ביתר עילית
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 198 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 198 (בית שמש←ביתר עילית) יש 72 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבן איש חי/יוסף קארו ומסתיים בקדושת לוי/אוהל שרה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 198 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית שמש←ביתר עילית (72 תחנות)
בן איש חי/יוסף קארו
חפץ חיים/לוי אשכול
שדרות לוי אשכול/הגלעד
שד.יהודה בן זאב/שפת אמת
רש''י / בן זאב
חזון איש/ברכת אברהם
חזון איש/אור חיים
שדרות הרב הרצוג/שדרות לוי אשכול
שד.נהר הירדן/שד.הרב הרצוג
שדרות נהר הירדן/קדושת אהרן
שדרות נהר הירדן/האדמו''ר מבעלז
שד. נהר הירדן / רבי יהודה הנשיא
שד.נהר הירדן/רבי לויטס
שד.נהר הירדן/ריב''ל
'שדרות נחל קישון ב
נחל שורק/נחל הקישון
נחל שורק/נחל משמר
נחל שורק/נחל נחשון
נחל שורק/לכיש
נחל לוז/נחל רפאים
נחל לוז/נחל גילה
שדרות נהר הירקון/נחל לוז
שדרות נהר הירקון/אליהו הנביא
שדרות נהר הירקון/הרב קוק
כביש 3855/הירקון
כביש 375/כביש 3855
צומת מטע
צומת צור הדסה
מסעף מבוא ביתר
דרך האר''י/ כביש 375
עירייה
רבי עקיבא / סלונים
בית יעקב אהבת חסד
רבי אלעזר המודעי/החיד''א
פארק חזון יוסף
רבי יוחנן בן זכאי/חפץ חיים
בית כנסת קליבלנד/הבבא סאלי
טיפת חלב/בבא סאלי
נדבורנא/ בבא סאלי
הרבי מנדבורנא א
הרב אוירבאך/הרבי מנדבורנא
הרב אוירבאך/חלקת יואב
כף החיים/מעלות טשכנוב
כף החיים א
אגרות משה/מעלות רבי הלל
אגרות משה / קנייבסקי
בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס
מפעל הש''ס/מעלות גאוני בריסק
ברסלב/אודיטוריום
דברי חיים/החיד''א
דברי חיים/ התעוררות תשובה
האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא
מעזריטש/שדרות דרך האר''י
מעזריטש/חיי יצחק
מעזריטש/הר''ן
מרכז מסחרי לב ביתר/המגיד ממעזריטש
גני ילדים בית יעקב
מעזריטש/חב''ד
מעזריטש/מהרי''ץ
לובלין א
החוזה מלובלין/דרכי איש
החוזה מלובלין/קדושת ציון
קדושת לוי/ברוק
קדושת לוי ד
קדושת לוי/המהרי''ץ
קדושת לוי / הרב שך
קדושת לוי ב
קדושת לוי א
בית כנסת ויז'ניץ/קדושת לוי
קדושת לוי/שלום רב
בית כנסת חסד לאברהם/קדושת לוי
קדושת לוי/אוהל שרה
שאלות ותשובות לגבי קו 198
מתי מתחיל לפעול קו 198?
קו 198 מתחיל לפעול ב-01:00 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 198 מפסיק לעבוד?
קו 198 מפסיק לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 198?
כדי לראות מתי קו בית שמש←ביתר עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית שמש←ביתר עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 198 (בית שמש←ביתר עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית שמש←ביתר עילית (בית שמש←ביתר עילית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 198 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 198 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 198 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 198 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 198
קו האוטובוס 198, פועל בימים שני עד שישי. שעות הפעילות הרגילות: 01:00 - 06:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 01:00 - 06:00 | 300 |
ג׳ | 01:00 - 06:00 | 300 |
ד׳ | 01:00 - 06:00 | 300 |
ה׳ | 01:00 - 06:00 | 300 |
ו׳ | 01:00 - 06:00 | 300 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל198 (מ בן איש חי/יוסף קארו), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 198 (בית שמש←ביתר עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 198
תעריף הנסיעה ב198 (בית שמש←ביתר עילית) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
198 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 198 היא בן איש חי/יוסף קארו והתחנה האחרונה היא קדושת לוי/אוהל שרה.
קו 198 (בית שמש←ביתר עילית) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 198. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 198.
מעקב אחר קו האוטובוס 198 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 198 (בית שמש←ביתר עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 198 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 198 ב-ישראל
198 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 131 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->רבי מאיר/רבן יוחנן בן זכאי-אלעד-1#/ לוח זמנים
- 3 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 263 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-10/ לוח זמנים
- 237 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-1#/ לוח זמנים
- 344 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 354 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 10 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-10
- 2 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 584 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 210 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 500 - האלה/האלון-כפר טרומן<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 80 - תפוז/האתרוג-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 5 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->העצמאות/נרקיסים-אבן יהודה-23/ לוח זמנים
- 48 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 133 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-1#/ לוח זמנים
- 14 - קופ''ח כללית-ג'ת<->מסגד אלזאויה-באקה אל ע'רביה-20/ לוח זמנים
- 22 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 883 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 149 - מעזריטש/ מהרי''ץ-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-17/ לוח זמנים
- 17 - דרך הלורד\אבני-תל מונד<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-20/ לוח זמנים