קו 2
בית עלמין פרדס חיים←בית עלמין פרדס חיים
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 2 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
קו האוטובוס 2 (בית עלמין פרדס חיים←בית עלמין פרדס חיים) הוא קו מעגלי בעל 66 תחנות, שיוצא מ בית עלמין פרדס חיים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 2 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית עלמין פרדס חיים←בית עלמין פרדס חיים (66 תחנות)
בית עלמין פרדס חיים
דרך הפועל/דרך אלי הורוביץ
הנביאים/ישעיהו
מרכז דוד/הנביאים
מרכז גלר/לוי אשכול
בית ספר רמז/דרך אלי הורוביץ
עמק החולה/עמק איילון
דרך קדומים/חטיבת הנח''ל
קדומים/המוביל
בית אבות בית בכפר הדרים/בן יהודה
בן יהודה/דרך הפועל
התע''ש/יד חרוצים
התע''ש/יוחנן הסנדלר
התע''ש/גלגלי הפלדה
וייצמן/התע''ש
ויצמן/גייסות השריון
נורדאו/שועלי שמשון
תחנת רכבת נורדאו
נורדאו/רופין
וייצמן/משה דיין
תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן
וייצמן/רוטשילד
וייצמן/ירושלים
קניון ערים/וייצמן
ביטוח לאומי/וייצמן
ויצמן/זאב גלר
מכבי אש/טשרניחובסקי
בית חולים מאיר/טשרניחובסקי
טשרניחובסקי/סמילנסקי
טשרניחובסקי/בן יהודה
דוד רמז/טשרניחובסקי
מרכז מסחרי/רמז
דוד רמז/ויתקין
רמז/מרכז הנוער
דוד רמז/ויתקין
דוד רמז/האחווה
טשרניחובסקי/שד' מנחם בגין
טשרניחובסקי/לילנבלום
בית חולים מאיר/טשרניחובסקי
טשרניחובסקי/גולומב
ויצמן / גלר
וייצמן/גורדון
קניון ערים/וייצמן
ויצמן/ירושלים
וייצמן/רוטשילד
תחנה מרכזית כפ"ס/ויצמן
נורדאו/שועלי שמשון
תחנת רכבת נורדאו
נורדאו/רופין
וייצמן/נורדאו
תע''ש/ויצמן
התע''ש/גלגלי הפלדה
התע''ש/יוחנן הסנדלר
התע''ש/יד חרוצים
בן יהודה/דרך הפועל
דרך המוביל/בקעת בית נטופה
דרך קדומים/חטיבת יפתח
עמק החולה/עמק זבולון
עמק החולה/משעול עמק חפר
בית ספר רמז/דרך אלי הורוביץ
לוי אשכול/שלמה המלך
מרכז דוד/הנביאים
הנביאים/ישעיהו
דרך הפועל/דרך אלי הורוביץ
נווה ימין/מזרח
בית עלמין פרדס חיים
שאלות ותשובות לגבי קו 2
מתי מתחיל לפעול קו 2?
קו 2 מתחיל לפעול ב-05:35 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 2 מפסיק לעבוד?
קו 2 מפסיק לפעול ב-15:30 בשני
מתי מגיע קו 2?
כדי לראות מתי קו בית עלמין פרדס חיים←בית עלמין פרדס חיים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית עלמין פרדס חיים←בית עלמין פרדס חיים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 2 (בית עלמין פרדס חיים←בית עלמין פרדס חיים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית עלמין פרדס חיים←בית עלמין פרדס חיים (בית עלמין פרדס חיים←בית עלמין פרדס חיים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 2 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 2 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 2 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 2 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 2
קו 2 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:35 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:35 - 23:30 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:35 - 15:30 | 20 - 30 |
ג׳ | 08:00 - 23:00 | 30 |
ד׳ | 05:35 - 23:30 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:35 - 23:30 | 20 - 30 |
ו׳ | 05:55 - 15:35 | 20 |
ש׳ | 20:45 - 22:45 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל2 (מ בית עלמין פרדס חיים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 2 (בית עלמין פרדס חיים←בית עלמין פרדס חיים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 2
תעריף הנסיעה ב2 (בית עלמין פרדס חיים←בית עלמין פרדס חיים) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
2 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 2 היא בית עלמין פרדס חיים והתחנה האחרונה היא בית עלמין פרדס חיים.
קו 2 (בית עלמין פרדס חיים←בית עלמין פרדס חיים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 2. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 2.
מעקב אחר קו האוטובוס 2 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 2 (בית עלמין פרדס חיים←בית עלמין פרדס חיים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 2 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 2 ב-ישראל
2 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 3 - משמר/שוהם-ערד<->אשד/נחל-ערד-22/ לוח זמנים
- 138 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 118 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->נחל איילון/כביש 5533-צור יצחק-1#/ לוח זמנים
- 99 - קהילת ציון/אנפה-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 84 - ברל כצנלסון/בורוכוב-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 98 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->הדס/הכלנית-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 71 - תיכון אביב/הפרחים-רעננה<->הנשר/ירושלים-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 236 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 25 - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->כרמל/יציאה-כרמל-1#/ לוח זמנים
- 50 - בית הלוחם-באר שבע<->בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב-1#/ לוח זמנים
- 90 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 56 - קוממיות/מזכירות-קוממיות<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 65 - הגולן/החרמון-הוד השרון<->תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 457 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 358 - קניון איילון-בני ברק<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 577 - בן זכאי/גן אסתר-אלעד<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 18 - דפנה/התדהר-רעננה<->סלעית/שכונה צפונית-סלעית-1#/ לוח זמנים
- 137 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->פארק המדע עומר-עומר-1#/ לוח זמנים
- 67 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->נירית/מירון-נירית-2#/ לוח זמנים
- 2 - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-3#/ לוח זמנים