קו 20
שוק עירוני←ת.מרכזית עפולה/שפרינצק לצפון
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 20 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 20 (שוק עירוני←ת.מרכזית עפולה/שפרינצק לצפון) יש 6 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשוק עירוני ומסתיים בת.מרכזית עפולה/שפרינצק.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 20 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: שוק עירוני←ת.מרכזית עפולה/שפרינצק לצפון (6 תחנות)
שוק עירוני
משרד הפנים/שדרות מנחם בגין
שדרות בגין/קהילת ציון
קהילת ציון/המגל
קהילת ציון/הבוכרים
ת.מרכזית עפולה/שפרינצק
שאלות ותשובות לגבי קו 20
מתי מתחיל לפעול קו 20?
קו 20 מתחיל לפעול ב-09:00 בחמישי
באיזו שעה קו 20 מפסיק לעבוד?
קו 20 מפסיק לפעול ב-20:00 בחמישי
מתי מגיע קו 20?
כדי לראות מתי קו שוק עירוני←ת.מרכזית עפולה/שפרינצק לצפון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו שוק עירוני←ת.מרכזית עפולה/שפרינצק לצפון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 20 (שוק עירוני←ת.מרכזית עפולה/שפרינצק לצפון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס שוק עירוני←ת.מרכזית עפולה/שפרינצק לצפון (שוק עירוני←ת.מרכזית עפולה/שפרינצק לצפון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 20 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 20 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 20 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 20 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 20
קו 20 פועל בחמישי. שעות הפעילות הן: 09:00 - 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | 09:00 - 20:00 | 30 - 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל20 (מ שוק עירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 20 (שוק עירוני←ת.מרכזית עפולה/שפרינצק לצפון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 20
תעריף הנסיעה ב20 (שוק עירוני←ת.מרכזית עפולה/שפרינצק לצפון) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
20 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 20 היא שוק עירוני והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית עפולה/שפרינצק.
קו 20 (שוק עירוני←ת.מרכזית עפולה/שפרינצק לצפון) פועל בחמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 20. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 20.
מעקב אחר קו האוטובוס 20 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 20 (שוק עירוני←ת.מרכזית עפולה/שפרינצק לצפון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 20 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 20 ב-ישראל
20 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 49 - דרך חברון/הרוזמרין-ירושלים<->מסוף נווה יעקב/הרב פרדס-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 92 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 85 - דרך הגבורה/אורות נריה-טבריה<->מעון נופים-מגדל-10/ לוח זמנים
- 350 - אום אל גנם-שבלי<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 750 - הרב מנחם בצרי/שדרות גולדה מאיר-ירושלים<->נזר דוד/מרץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 95 - דרך חברון/הרוזמרין-ירושלים<->דרך חברון/הרוזמרין-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 352 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->עתאללה עאדל-שבלי-10/ לוח זמנים
- 42 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מועדון-גזית-10/ לוח זמנים
- 69 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->שאפסוע'/נאשה-כפר כמא-10/ לוח זמנים
- 854 - דולב/יצחק שדה-עפולה<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 793 - אגרות משה/חזון איש-ירושלים<->ורשבסקי/אריה בינה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 30 - סמדר 1-יבנאל<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-21/ לוח זמנים
- 426 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->אזור תעשיה שגיא 2000 3-עמק יזרעאל-10/ לוח זמנים
- 869 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 81 - ירושלים/אלנטאון-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 83 - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->רכבת העמק/ש.ב.אורבך-זבולון-10/ לוח זמנים
- 70 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->ישיבה/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 190 - מרכז ביג/יער אודם-יקנעם עילית<->האיצטדיון-חיפה-10/ לוח זמנים
- 82 - מסוף נוף ציון-ירושלים<->מסוף נוף ציון-ירושלים-30/ לוח זמנים