קו 23
קריית אתא←קריית מוצקין
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 23 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 23 (קריית אתא←קריית מוצקין) יש 61 תחנות. מסלול הקו מתחיל במינץ/הרצוג ומסתיים במרכזית הקריות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 23 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית אתא←קריית מוצקין (61 תחנות)
מינץ/הרצוג
בן עמי/הרצוג
בן עמי/משאש
בן עמי/אנילביץ
אנילביץ/יצחק שדה
ז'בוטינסקי/יבניאלי
ז'בוטינסקי/אסף שמחוני
אסף שמחוני/הרב עוזיאל
איינשטיין/מרכז שביט
איינשטיין/סמטת יאיר
מולר/איינשטיין
נורדאו/חנקין
חנקין/סוקולוב
קופת חולים/העצמאות
העצמאות/מנדלי מוכר ספרים
זבולון/מרכז קרית אתא
זבולון/התעלה
זבולון/קרית פרוסטיג
זבולון/שיבת ציון
זבולון/משה שרת
זבולון/נווה חן
זבולון/אנדרטת לח''י
דרך חיפה/זבולון
דרך חיפה
דרך הדשנים/צומת קרית אתא
חלוצי התעשייה/צ. קרית אתא
חלוצי התעשיה/החרש
חלוצי התעשיה/שנקר
חלוצי התעשייה/הגומא
האצטדיון/הדגן
האצטדיון/בהרב
האיצטדיון/שנקר
שדרות דגניה/שדרות ורבורג
דגניה/בוסל
זלמן ארן/אברבנל
דואר/זלמן ארן
זלמן ארן/הותיקים
רוברט סולד/אהבת ציון
ספיר/רוברט סולד
ספיר/ז'בוטינסקי
זבוטינסקי/י.ל. פרץ
בן צבי/שזר
בן צבי/אלי כהן
בן צבי/נמיר
צהל/שפרינצק
יוספטל/צה''ל
יוספטל/ליהמן
יוספטל/וייצמן
וייצמן/המעפילים
וייצמן/סוקולוב
וייצמן/שבטי ישראל
ההסתדרות/פלמח
שדרות הפלמ''ח/שדרות ירושלים
שדרות ירושלים/שדרות הפלמ''ח
תבור/הגליל
גלעד/תבור
ירושלים/גלעד
סביוני ים
אילנות
רפא''ל
מרכזית הקריות
שאלות ותשובות לגבי קו 23
מתי מתחיל לפעול קו 23?
קו 23 מתחיל לפעול ב-04:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 23 מפסיק לעבוד?
קו 23 מפסיק לפעול ב-16:10 בשישי
מתי מגיע קו 23?
כדי לראות מתי קו קריית אתא←קריית מוצקין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית אתא←קריית מוצקין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 23 (קריית אתא←קריית מוצקין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית אתא←קריית מוצקין (קריית אתא←קריית מוצקין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 23 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 23 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 23 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 23 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 23
קו 23 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:45 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:45 - 23:00 | 12 - 20 |
ב׳ | 04:45 - 23:00 | 12 - 20 |
ג׳ | 07:00 - 23:00 | 30 - 60 |
ד׳ | 04:45 - 23:00 | 12 - 20 |
ה׳ | 04:45 - 23:00 | 12 - 20 |
ו׳ | 04:45 - 16:10 | 15 - 20 |
ש׳ | 16:00 - 22:40 | 15 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל23 (מ מינץ/הרצוג), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 23 (קריית אתא←קריית מוצקין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 23
תעריף הנסיעה ב23 (קריית אתא←קריית מוצקין) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
23 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 23 היא מינץ/הרצוג והתחנה האחרונה היא מרכזית הקריות.
קו 23 (קריית אתא←קריית מוצקין) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 23. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 23.
מעקב אחר קו האוטובוס 23 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 23 (קריית אתא←קריית מוצקין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 23 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 23 ב-ישראל
23 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 30א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1ז
- 966 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->קניון לב קצרין-קצרין-3#/ לוח זמנים
- 5א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 91 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->הזית/לניאדו-טירת כרמל-2#/ לוח זמנים
- 87 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 826 - שדרות הבנים/נוף העמק-מגדל העמק<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ט/ לוח זמנים
- 807 - קידמה/התמדה-חריש<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 94 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->הדקל/הברושים-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 54 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#/ לוח זמנים
- א70 - זלמן שזר/חיל הים-ראשון לציון<->גדולי ישראל/השירה העברית-ראשון לציון-1א
- 190 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 215 - מרכזית המפרץ/שדרות ההסתדרות-חיפה<->שדרות נשיאי ישראל/אביב-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 249 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1ז/ לוח זמנים
- 799 - צומת טייבה-טייבה<->המגינים/הבנקים-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 971 - ברנדייס-ירושלים<->שיבת ציון/טללים-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 321 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->מלון הוד המדבר-תמר-19
- 991 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 146 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 6 - תחנה תפעולית/חניון מלחה-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 110 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים