Linia 23
Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach. - Zawodzie Zajezdnia
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
tramwaj 23 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Tramwaj 23 (Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.→Zawodzie Centrum Przesiadkowe) ma 22 stacji rozpoczynając z Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach. a kończąc na Zawodzie Centrum Przesiadkowe.
Wybierz dowolną stacji z trasy tramwaj 23 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.→Zawodzie Centrum Przesiadkowe (22 przystanków)
Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.
Park Śląski Wejście Główne
Park Śląski Ogród Zoologiczny
Park Śląski Wesołe Miasteczko
Dąb Kościół
Dąb Silesia City Center
Dąb Huta Baildon
Katowice Stęślickiego
Katowice Sokolska
Katowice Rondo
Katowice Rynek
Katowice Św. Jana
Katowice Plac Miarki
Katowice Św. Jana
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Damrota
Katowice Graniczna
Zawodzie Paderewskiego
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Łączna
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
FAQ dla 23
O której zaczyna kursować tramwaj 23?
tramwaj 23 rozpoczyna kurs o 09:37 w niedziela, sobota.
O której kończy kursować tramwaj 23?
Tramwaj 23 kończy kursowanie o 17:37 w niedziela, sobota.
Za ile przyjedzie tramwaj 23?
Kiedy przyjedzie Tramwaj linii Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach. - Zawodzie Zajezdnia? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Tramwaj linii Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach. - Zawodzie Zajezdnia, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 23 tramwaj jeździ w Zielone Świątki?
Tramwaj 23 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest stacja dla tramwaj 23?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla tramwaj 23.
Schemat linii tramwaj 23 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.→Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Rozkład jazdy tramwaj 23
Tramwaj linia 23 kursuje w weekendy. Zwyczajowe godziny kursowania: 09:37 - 17:37
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
wt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
śr | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
czw | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
pt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
sob | 09:37 - 17:37 | 60 |
ndz | 09:37 - 17:37 | 60 |
Komunikaty o stanie usług dla tramwaj ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 23 (rusza z Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 23 (kierunek (Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.→Zawodzie Centrum Przesiadkowe)) i śledź tramwaj, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Tramwaj 23 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 23 (kierunek: (Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.→Zawodzie Centrum Przesiadkowe)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
23 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie tramwaj 23 to Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach., a ostatni Zawodzie Centrum Przesiadkowe. 23 (Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.→Zawodzie Centrum Przesiadkowe) kursuje Weekend.
Dodatkowe informacje: 23 ma 22 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 35 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym tramwaj, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą stacji tramwaj 23 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla tramwaj 23, którymi możesz podróżować.
Tramwaj linii 23 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 23 (Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.→Zawodzie Centrum Przesiadkowe) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia tramwaj linii 23 lub aplikacji do śledzenia na żywo tramwaj ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci tramwaj.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy tramwaj, w tym linii 23 w Wodzisław Śląski
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 46 - Zawodzie Zajezdnia - Brynów Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 17 - Chorzów Rynek - Gliwice Zajezdnia/ Rozkład
- 6 - Zawodzie Zajezdnia - Katowice Plac Miarki/ Rozkład
- 27 - Kazimierz Górniczy Pętla - Osiedle Zamkowe Pętla/ Rozkład
- 19 - Katowice Plac Wolności - Stroszek Zajezdnia/ Rozkład
- 22 - Czeladź Dworzec - Osiedle Zamkowe Pętla/ Rozkład
- 56 - Brynów Centrum Przesiadkowe - Zawodzie Zajezdnia
- 10 - Stroszek Zajezdnia - Chebzie Pętla/ Rozkład
- 34 - Zawodzie Zajezdnia - Szopienice Pętla/ Rozkład
- 14 - Zawodzie Zajezdnia - Brynów Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 7 - Bytom Plac Sikorskiego - Chorzów Batory Zajezdnia/ Rozkład
- 3 - Makoszowy Pętla - Gliwice Zajezdnia/ Rozkład
- 1 - Chebzie Pętla - Gliwice Zajezdnia/ Rozkład
- 11 - Katowice Plac Miarki - Stroszek Zajezdnia/ Rozkład
- 24 - Konstantynów Okrzei - Osiedle Zamkowe Pętla/ Rozkład
- 13 - Katowice Plac Wolności - Zawodzie Zajezdnia/ Rozkład
- 0 - Zawodzie Zajezdnia - Katowice Plac Wolności/ Rozkład
- 16 - Zawodzie Zajezdnia - Katowice Plac Miarki/ Rozkład
- 38 - Bytom Powstańców Śląskich - Bytom Kościół św. Trójcy/ Rozkład
- 26 - Milowice Pętla - Osiedle Zamkowe Pętla/ Rozkład