Linia 23
Os. Langiewicza — Szpital Wojewódzki
Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej
autobus 23 (Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 23 (Osiedle Langiewicza) ma 25 przystanków rozpoczynając z Szpital Wojewódzki a kończąc na Osiedle Langiewicza.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 23 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Osiedle Langiewicza (25 przystanków)
Szpital Wojewódzki
Armii Krajowej Szpital
Andersa Osiedle Karpackie Kościół
Andersa Osiedle Karpackie Kolista
Osiedle Beskidzkie Kładka
Osiedle Beskidzkie (33)
Szarotki Sam
Szarotki Cieszyńska
Cieszyńska Hulanka
Konopnickiej Pawilon
Konopnickiej Szpital
Grunwaldzka Szpital
Piastowska Wyspiańskiego
Piastowska Dworzec
Wałowa
Piłsudskiego
Lwowska Krakowska
Żywiecka Stojałowskiego
Żywiecka Osiedle Grunwaldzkie
Żywiecka Hotel
Łagodna Szkoła
Łagodna Złotych Kłosów
Urodzajna Osiedle Langiewicza
Tuwima Osiedle Langiewicza
Osiedle Langiewicza
FAQ dla 23
O której zaczyna kursować autobus 23?
autobus 23 rozpoczyna kurs o 04:55 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 23?
Autobus 23 kończy kursowanie o 22:00 w niedziela.
Za ile przyjedzie autobus 23?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Os. Langiewicza — Szpital Wojewódzki? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Os. Langiewicza — Szpital Wojewódzki, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej 23 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 23 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 23?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 23.
Rozkład jazdy autobus 23
Autobus trasa 23 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:55 - 22:06
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:55 - 22:06 | 34 - 86 |
wt | 04:55 - 22:06 | 34 - 86 |
śr | 04:55 - 22:06 | 34 - 86 |
czw | 04:55 - 22:06 | 34 - 86 |
pt | 04:55 - 22:06 | 34 - 86 |
sob | 04:55 - 22:06 | 71 - 186 |
ndz | 04:55 - 22:00 | 80 - 150 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 23 (rusza z Szpital Wojewódzki), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 23 (kierunek (Osiedle Langiewicza)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej już teraz.
Autobus 23 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 23 (kierunek: (Osiedle Langiewicza)) należącym do Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej.
23 (Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 23 to Szpital Wojewódzki, a ostatni Osiedle Langiewicza. 23 (Osiedle Langiewicza) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 23 ma 25 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 44 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 23 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 23, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 23 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 23 (Osiedle Langiewicza) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 23 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej i każdy autobus, w tym linii 23 w Wodzisław Śląski
23 - Alternatywny kierunek
Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej w Wodzisław Śląski
- 11 - Straconka Lesniczówka — Warszawska Dworzec/ Rozkład
- 18 - Stare Bielsko Kościół — Os. Złote Łany/ Rozkład
- 29 - Komorowice Sosna — Warszawska Dworzec/ Rozkład
- 27 - Lipnik Dolny — Os. Sarni Stok/ Rozkład
- 56 - Warszawska Dworzec — Janowice Niklówka/ Rozkład
- 8 - Warszawska Dworzec — Szyndzielnia/ Rozkład
- 32 - Hałcnów Kościół — Os. Karpackie/ Rozkład
- 4 - Os. Polskich Skrzydeł — Langiewicza Basen/ Rozkład
- 7 - Szyndzielnia — Wapienica Dzwonkowa/ Rozkład
- 26 - Wapienna Osiedle — Warszawska Dworzec/ Rozkład
- 22 - Os. Sarni Stok — Os. Langiewicza/ Rozkład
- 13W - Lipnik Dolny — Krzemionki Witosa/ Rozkład
- 17 - Podwale Dworzec — Krzemionki Witosa/ Rozkład
- 13 - Hałcnów Kościół — Lipnik Dolny/ Rozkład
- 33 - Mazańcowice Osiedle — Warszawska Dworzec/ Rozkład
- 34 - Os. Polskich Skrzydeł — Os. Złote Łany/ Rozkład
- 35S - Warszawska Dworzec Przez Straconkę, Lipnik/ Rozkład
- 19 - Grażyńskiego Fiat — Os. Złote Łany/ Rozkład
- 36 - Czechowice-Dziedzice Proseat — Dworcowa Poczta/ Rozkład
- 31 - Hałcnów Granica — Podwale Dworzec/ Rozkład