קו 25
נצרת←נצרת עילית
גי.בי.טורס (GB-Tours)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 25 של גי.בי.טורס (GB-Tours) (מעודכן)
בקו 25 (נצרת←נצרת עילית) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנה מרכזית נצרת ומסתיים בהמרכבה 3.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 25 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נצרת←נצרת עילית (27 תחנות)
תחנה מרכזית נצרת
תחנה מרכזית נצרת
פאולוס השישי
פאולוס השישי/הגליל
הגליל/אל סאלם
בי''ס סנט ג'וזף
בית חולים המשפחה הקדושה/הגליל
הגליל
הגליל/סאפוריה
צומת נצרת צפון א
צומת נצרת צפון ב
בי''ח סיעודי הגליל
ריינה/כניסה
מועצה מקומית ריינה
קופת חולים/754
ריינה/יציאה
מכללת אל מראה
מרכז פיס לקשיש
משהד מרכז
אזור תעשיה ציפורית
היוצר 1
היוצר/המרכבה
המוביל/היוצר
המוביל/הסדנא
המרכבה 8
המרכבה 6
המרכבה 3
שאלות ותשובות לגבי קו 25
מתי מתחיל לפעול קו 25?
קו 25 מתחיל לפעול ב-05:40 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 25 מפסיק לעבוד?
קו 25 מפסיק לפעול ב-20:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 25?
כדי לראות מתי קו נצרת←נצרת עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נצרת←נצרת עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 25 (נצרת←נצרת עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נצרת←נצרת עילית (נצרת←נצרת עילית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 25 של גי.בי.טורס (GB-Tours) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 25 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 25 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 25 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 25
קו האוטובוס 25, פועל בימים שני עד שישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:40 - 20:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:20 - 20:30 | 50 - 135 |
ב׳ | 05:40 - 20:30 | 35 - 60 |
ג׳ | 05:40 - 20:30 | 35 - 60 |
ד׳ | 05:40 - 20:30 | 35 - 60 |
ה׳ | 05:40 - 20:30 | 35 - 60 |
ו׳ | 05:40 - 20:30 | 35 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס גי.בי.טורס (GB-Tours)
צפה בכל העדכונים ל25 (מ תחנה מרכזית נצרת), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 25 (נצרת←נצרת עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על גי.בי.טורס (GB-Tours) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 25
תעריף הנסיעה ב25 (נצרת←נצרת עילית) של גי.בי.טורס (GB-Tours) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של גי.בי.טורס (GB-Tours), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של גי.בי.טורס (GB-Tours).
25 (גי.בי.טורס (GB-Tours))
התחנה הראשונה של קו 25 היא תחנה מרכזית נצרת והתחנה האחרונה היא המרכבה 3.
קו 25 (נצרת←נצרת עילית) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של גי.בי.טורס (GB-Tours), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 25. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 25.
מעקב אחר קו האוטובוס 25 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 25 (נצרת←נצרת עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 25 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של גי.בי.טורס (GB-Tours) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור גי.בי.טורס (GB-Tours) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של גי.בי.טורס (GB-Tours) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 25 ב-ישראל
25 - כיוונים חלופיים
קווי גי.בי.טורס (GB-Tours) בישראל
- 123 - עוזייר שכונה צפונית-עוזייר<->מכללה איזורית עמק הירדן-עמק הירדן-1#/ לוח זמנים
- 334 - צומת נצרת צפון ב-נוף הגליל<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 122 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->עוזייר שכונה צפונית-עוזייר-2#/ לוח זמנים
- 27 - עוזייר שכונה צפונית-עוזייר<->דודג סנטר-נוף הגליל-2ג
- 38 - סיני/שד. הבנים-מגדל העמק<->מכללה איזורית עמק הירדן-עמק הירדן-1#/ לוח זמנים
- 335 - מחנה ג'למה-זבולון<->כפר כנא ז'/בי''ס חט''ב א-כפר כנא-2#/ לוח זמנים
- 288 - מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין<->עוזייר שכונה צפונית-עוזייר-2#/ לוח זמנים
- 33 - מחלף טורען-טורעאן<->בית חולים העמק-עפולה-1#/ לוח זמנים
- 358 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-1#/ לוח זמנים
- 24 - מסגד-בועיינה נוג'יידאת<->דודג סנטר-נוף הגליל-2ח/ לוח זמנים
- 31 - פאולוס השישי/5089-נצרת<->מכללה איזורית עמק הירדן-עמק הירדן-1#/ לוח זמנים
- 333 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->צומת נצרת צפון א-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 344 - פאולוס השישי/תופיק זיאד-נצרת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 31 - יפיע א'/כניסה-יפיע<->מכללה איזורית עמק הירדן-עמק הירדן-1ד
- 336 - פאולוס השישי/תופיק זיאד-נצרת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#
- 27 - עוזייר שכונה צפונית-עוזייר<->תחנה מרכזית נצרת-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 337 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->בזק-בועיינה נוג'יידאת-2#/ לוח זמנים
- 26 - מחלף טורען-טורעאן<->תחנה מרכזית נצרת-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 24 - תחנה מרכזית נצרת-נצרת<->בזק-בועיינה נוג'יידאת-1#/ לוח זמנים