Linia 307
Szczakowa Bukowska Pętla
PKM Jaworzno
autobus 307 (PKM Jaworzno) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 307 (Centrum) ma 17 przystanków rozpoczynając z Szczakowa Dworzec PKP (234) a kończąc na Centrum (519).
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 307 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Centrum (17 przystanków)
Szczakowa Dworzec PKP (234)
Szczakowa Przychodnia (235)
Szczakowa Osiedle Gagarina (345)
Szczakowa Polna (944)
Góra Piasku (332)
Górnośląska (374)
Niedzieliska (373)
Niedzieliska Klub Relaks (377)
Niedzieliska Wiejska (601)
Szczakowska (155)
Urząd Skarbowy (35)
Leopold (36)
Pechnik (113)
Pechnik Cmentarz (114)
Rzemieślnicza (500)
Matejki (491)
Centrum (519)
FAQ dla 307
O której zaczyna kursować autobus 307?
autobus 307 rozpoczyna kurs o 05:55 w niedziela.
O której kończy kursować autobus 307?
Autobus 307 kończy kursowanie o 23:20 w niedziela, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 307?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Szczakowa Bukowska Pętla? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Szczakowa Bukowska Pętla, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia PKM Jaworzno 307 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 307 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 307?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 307.
Rozkład jazdy autobus 307
Autobus trasa 307 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 07:52 - 23:25
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 07:52 - 23:25 | 40 |
wt | 07:52 - 23:25 | 40 |
śr | 07:52 - 23:25 | 40 |
czw | 07:52 - 23:25 | 40 |
pt | 07:52 - 23:25 | 40 |
sob | 10:15 - 23:20 | 40 - 300 |
ndz | 05:55 - 23:20 | 25 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus PKM Jaworzno
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 307 (rusza z Szczakowa Dworzec PKP (234)), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 307 (kierunek (Centrum)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKM Jaworzno już teraz.
Autobus 307 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 307 (kierunek: (Centrum)) należącym do PKM Jaworzno mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKM Jaworzno można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKM Jaworzno.
307 (PKM Jaworzno)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 307 to Szczakowa Dworzec PKP (234), a ostatni Centrum (519). 307 (Centrum) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 307 ma 17 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 22 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKM Jaworzno, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 307 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 307, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 307 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 307 (Centrum) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 307 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus PKM Jaworzno i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKM Jaworzno lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKM Jaworzno i każdy autobus, w tym linii 307 w Wodzisław Śląski
307 - Alternatywny kierunek
PKM Jaworzno w Wodzisław Śląski
- 373 - Łubowiec Cmentarz Pętla - Szpital Pętla/ Rozkład
- E - Byczyna Astrów - Katowice Aleja Korfantego/ Rozkład
- 367 - Krakowska - Byczyna Pętla/ Rozkład
- 303 - Dąbrowa Narodowa Długoszyńska — Krakowska Pętla/ Rozkład
- 370 - Krakowska Pętla - Wysoki Brzeg Pętla/ Rozkład
- 305 - Szczakowa Dworzec PKP — Krakowska Pętla/ Rozkład
- 314 - Podłęże Osiedle - Szczakowa Dworzec PKP/ Rozkład
- 374 - Gigant Osiedle - Jeleń Łęg Pętla/ Rozkład
- 311 - Szczakowa Dworzec PKP - Energetyków/ Rozkład
- 372 - Szczotki Pętla - Szpital Pętla/ Rozkład
- 369 - Krakowska Pętla - Sobieski Pętla/ Rozkład
- 326 - Cezarówka Górna Pętla — Centrum/ Rozkład
- 350 - Cezarówka Dolna Pętla — Osiedle Stałe/ Rozkład
- 304 - Krakowska Pętla/ Rozkład
- 319 - Chrzanów Dworzec Autobusowy - Łubowiec Pętla/ Rozkład
- N1 - Krakowska/ Rozkład
- A - Chrzanów — Jaworzno — Sosnowiec — Katowice/ Rozkład
- 344 - Elektrownia Zespół Szkół — Szczakowa Dworzec PKP/ Rozkład
- 312 - Krakowska Pętla - Jeleń Dąb Pętla/ Rozkład