קו 389
ערד←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 389 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 389 (ערד←תל אביב-יפו) יש 8 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ערד/רציפים ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 389 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ערד←תל אביב-יפו (8 תחנות)
ת. מרכזית ערד/רציפים
צומת ערד
אזור תעשיה ערד
צומת תל ערד
צומת נבטים
מחלף מיתר לצפון
צומת דבירה
ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 389
מתי מתחיל לפעול קו 389?
קו 389 מתחיל לפעול ב-06:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 389 מפסיק לעבוד?
קו 389 מפסיק לפעול ב-08:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 389?
כדי לראות מתי קו ערד←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ערד←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 389 (ערד←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ערד←תל אביב-יפו (ערד←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 389 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 389 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 389 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 389 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 389
קו 389 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:15 - 08:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:15 - 08:15 | 120 |
ב׳ | 06:15 - 08:15 | 120 |
ג׳ | 06:15 - 08:15 | 120 |
ד׳ | 06:15 - 08:15 | 120 |
ה׳ | 06:15 - 08:15 | 120 |
ו׳ | 06:15 - 12:30 | 135 - 240 |
ש׳ | 18:00 - 20:45 | 165 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל389 (מ ת. מרכזית ערד/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 389 (ערד←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 389
תעריף הנסיעה ב389 (ערד←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
389 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 389 היא ת. מרכזית ערד/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה.
קו 389 (ערד←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 389. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 389.
מעקב אחר קו האוטובוס 389 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 389 (ערד←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 389 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 389 ב-ישראל
389 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 13 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->ערד/יד לבנים-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 85א - דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2א/ לוח זמנים
- 11 - מתחם ביג/קריית שמונה-מפעלים אזוריים הגליל העליון<->אזור תעשיה צפוני-קרית שמונה-2#/ לוח זמנים
- 798 - בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה<->שוק פייסל-מזרעה-1#/ לוח זמנים
- 64א - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 999 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-3#
- 21 - בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#
- 95 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->קניון לב כרמיאל/נשיאי ישראל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 80 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 86א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 42א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->נמל קישון-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 23א - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->הפלמח/הראל-חיפה-1#
- 5 - מסוף קריית שרת-חולון<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 52 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#
- 988 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 87 - ליאון בלום-חיפה<->רענן/קדימה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 28 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->רמות מאיר/מזכירות-רמות מאיר-1#/ לוח זמנים
- 159 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מחנה רחבעם/כביש 40 -רמלה-1ב
- 16 - מעבר גבול טאבה-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים