Linia 4
Glinki - Bielawy
ZDMiKP Bydgoszcz
tramwaj 4 (ZDMiKP Bydgoszcz) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Tramwaj 4 (Bielawy - Peron 1→Glinki) ma 19 stacji rozpoczynając z Bielawy - Peron 1 a kończąc na Glinki.
Wybierz dowolną stacji z trasy tramwaj 4 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Bielawy - Peron 1→Glinki (19 przystanków)
Bielawy - Peron 1
Chodkiewicza - Lelewela
Ukw
Chodkiewicza - Paderewskiego
Gdańska - Chodkiewicza
Gdańska - Cieszkowskiego
Plac Wolności
Plac Praw Kobiet
Rondo Jagiellonów
Dworzec Autobusowy
Jagiellońska - Łużycka
Rondo Fordońskie
Rondo Toruńskie
Perłowa - Toruńska
Szarych Szeregów
Szarych Szeregów
Szpitalna - Łomżyńska
Szpitalna - Solna
Glinki
FAQ dla 4
O której zaczyna kursować tramwaj 4?
tramwaj 4 rozpoczyna kurs o 04:57 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.
O której kończy kursować tramwaj 4?
Tramwaj 4 kończy kursowanie o 23:02 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie tramwaj 4?
Kiedy przyjedzie Tramwaj linii Glinki - Bielawy? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Tramwaj linii Glinki - Bielawy, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla tramwaj 4?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla tramwaj 4.
Rozkład jazdy tramwaj 4
Tramwaj linia 4 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:57 - 23:02
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:57 - 23:02 | 20 - 30 |
wt | 04:57 - 23:02 | 20 - 30 |
śr | 04:57 - 23:02 | 20 - 30 |
czw | 04:57 - 23:02 | 20 - 30 |
pt | 05:02 - 23:02 | 30 |
sob | 05:02 - 23:02 | 30 |
ndz | 05:02 - 23:02 | 30 |
Komunikaty o stanie usług dla tramwaj ZDMiKP Bydgoszcz
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 4 (rusza z Bielawy - Peron 1), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 4 (kierunek (Bielawy - Peron 1→Glinki)) i śledź tramwaj, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZDMiKP Bydgoszcz już teraz.
Tramwaj 4 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 4 (kierunek: (Bielawy - Peron 1→Glinki)) należącym do ZDMiKP Bydgoszcz mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZDMiKP Bydgoszcz można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZDMiKP Bydgoszcz.
4 (ZDMiKP Bydgoszcz)
Pierwszy przystanek na trasie tramwaj 4 to Bielawy - Peron 1, a ostatni Glinki. 4 (Bielawy - Peron 1→Glinki) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 4 ma 19 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 28 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZDMiKP Bydgoszcz, śledzenie w czasie rzeczywistym tramwaj, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Toruń i pomaga znaleźć najbliższą stacji tramwaj 4 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla tramwaj 4, którymi możesz podróżować.
Tramwaj linii 4 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 4 (Bielawy - Peron 1→Glinki) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia tramwaj linii 4 lub aplikacji do śledzenia na żywo tramwaj ZDMiKP Bydgoszcz i nigdy nie ucieknie Ci tramwaj.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZDMiKP Bydgoszcz lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Toruń. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZDMiKP Bydgoszcz i każdy tramwaj, w tym linii 4 w Toruń
ZDMiKP Bydgoszcz w Toruń
- 8 - Kapuściska - Rycerska/ Rozkład
- 3 - Łoskoń - Wilczak/ Rozkład
- 5 - Łoskoń - Rycerska/ Rozkład
- 6 - Łęgnowo - Bielawy/ Rozkład
- 2 - Rondo Kujawskie - Las Gdański/ Rozkład
- 10 - Niepodległości - Las Gdański/ Rozkład
- 1 - Las Gdański - Wilczak/ Rozkład
- 7 - Niepodległości - Kapuściska/ Rozkład
- 11 - Bielawy — Wyżyny/ Rozkład
- 9 - Stomil - Rondo Kujawskie/ Rozkład