קו 448
אשדוד←ירושלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 448 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 448 (אשדוד←ירושלים) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אשדוד/רציפים ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 448 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←ירושלים (20 תחנות)
ת. מרכזית אשדוד/רציפים
שד. ירושלים/שד.הרצל
בני ברית/יהודה הלוי
שדרות בני ברית/יצחק הנשיא
בני ברית/הפלמח
שד.בני ברית/הנחושת
בני ברית / הבושם
צומת נמל אשדוד
צומת ניר גלים
צומת נווה הרצוג
מחלף בית רבן למזרח
מחלף גדרה/נתיב תחבורה ציבורית
מחלף שורק/כביש 3
מסעף יסודות
מחנה נחל שורק
צומת חולדה
צומת נחשון
צומת חטיבה שבע/לטרון
מחלף חמד
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 448
מתי מתחיל לפעול קו 448?
קו 448 מתחיל לפעול ב-05:40 בראשון
באיזו שעה קו 448 מפסיק לעבוד?
קו 448 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 448?
כדי לראות מתי קו אשדוד←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 448 (אשדוד←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←ירושלים (אשדוד←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 448 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 448 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 448 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 448 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 448
קו 448 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:40 - 21:30 | 15 - 45 |
ב׳ | 06:00 - 21:30 | 15 - 45 |
ג׳ | 06:00 - 21:30 | 15 - 45 |
ד׳ | 06:00 - 21:30 | 15 - 45 |
ה׳ | 06:00 - 21:30 | 15 - 45 |
ו׳ | 07:00 - 15:00 | 20 - 40 |
ש׳ | 20:45 - 23:30 | 30 - 45 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל448 (מ ת. מרכזית אשדוד/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 448 (אשדוד←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 448
תעריף הנסיעה ב448 (אשדוד←ירושלים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
448 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 448 היא ת. מרכזית אשדוד/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
קו 448 (אשדוד←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 448. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 448.
מעקב אחר קו האוטובוס 448 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 448 (אשדוד←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 448 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 448 ב-ישראל
448 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 971 - ברנדייס-ירושלים<->שיבת ציון/טללים-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 799 - צומת טייבה-טייבה<->המגינים/הבנקים-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 826 - שדרות הבנים/נוף העמק-מגדל העמק<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ט/ לוח זמנים
- 210 - דרך בגין/יקינטון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 112 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#/ לוח זמנים
- 57 - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 193 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 80 - אריה לוין /חבד-חיפה<->כנרת/הדקלים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 123 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 2 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 32 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 85 - חניתה/טרומפלדור-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 503 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->קניון לב קצרין-קצרין-1א/ לוח זמנים
- 6א - בית עלמין אילת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 19 - צומת פת/גולומב-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-2ד/ לוח זמנים
- 18 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 80 - הגליל/מצפה-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 11 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 947 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 961 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-27/ לוח זמנים