קו 47
דימונה←ערד
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 47 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 47 (דימונה←ערד) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל ביצחק שדה/האצל ומסתיים במואב/לשם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 47 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דימונה←ערד (41 תחנות)
יצחק שדה/האצל
ורדימון/העצמאות
המעפיל/העצמאות
גולדה מאיר/המעפיל
סטרומה/טיילת ספורט
מרחבים/נתיב הצפרים
השלווה/משעול הזמיר
המעפיל/השלווה
המעפיל/בן גוריון
בן גוריון/בית ספר בן עטר
בן גוריון/בית המשפט
שדרות אריאל שרון/שדרות הרצל
שדרות אריאל שרון/השיבולים
משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון
שדרות אריאל שרון/המלאכה
מסעף דימונה
מסעף דימונה/קניון הדרך
צומת דימונה ירוחם
קסר א סיר/הואשלה
אום רתאם ב
אום רתאם א
צומת ערערה בנגב
צומת ערערה בנגב לצפון
מחנה נבטים
צומת מחנה נבטים
צומת כסיפה/כביש 80
צומת תל ערד מזרח
פארק ערד
חוות סוסים
אזור תעשיה
יהודה/תחנה מרכזית
יהודה/חברון
יהודה/חן
תלמוד תורה/עוזיהו
בי''ס טללים/הקנאים
ירושלים/שמעון
בי''כ אשכנזי מרכזי/בן יאיר
תיכון אורט/בן יאיר
מואב/הגלעד
מואב/נוף
מואב/לשם
שאלות ותשובות לגבי קו 47
מתי מתחיל לפעול קו 47?
קו 47 מתחיל לפעול ב-06:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 47 מפסיק לעבוד?
קו 47 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 47?
כדי לראות מתי קו דימונה←ערד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דימונה←ערד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 47 (דימונה←ערד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דימונה←ערד (דימונה←ערד) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 47 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 47 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 47 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 47 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 47
קו 47 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:50 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:50 - 22:00 | 75 - 150 |
ב׳ | 06:50 - 22:00 | 75 - 150 |
ג׳ | 06:50 - 22:00 | 75 - 150 |
ד׳ | 06:50 - 22:00 | 75 - 150 |
ה׳ | 06:50 - 22:00 | 75 - 150 |
ו׳ | 07:30 - 15:00 | 30 - 120 |
ש׳ | 21:40 - 22:40 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל47 (מ יצחק שדה/האצל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 47 (דימונה←ערד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 47
תעריף הנסיעה ב47 (דימונה←ערד) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
47 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 47 היא יצחק שדה/האצל והתחנה האחרונה היא מואב/לשם.
קו 47 (דימונה←ערד) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 47. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 47.
מעקב אחר קו האוטובוס 47 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 47 (דימונה←ערד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 47 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 47 ב-ישראל
47 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 32 - מכללת בית ברל-בית ברל<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#
- 170 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מחנה אריאל שרון-רמת הנגב-1#/ לוח זמנים
- 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#באר שבע ↔ ערד/ לוח זמנים
- 230 - מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->מסוף רעננה/הפנינה-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 262 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אלסלאם/אלתקוא-חורה-1#/ לוח זמנים
- 54 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 117 - כסייפה/שכונה 13-כסיפה<->הברזל/הזורע-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 587 - אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם<->מכללת ספיר-שער הנגב-2#
- 24 - מסוף קדמה-רמת השרון<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 30 - הברזל/החורש-באר שבע<->בית הקשתות-לקיה-11/ לוח זמנים
- 58 - שד. עמק איילון/מודיעים-שוהם<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 368 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 340 - הספרייה-מצפה רמון<->ת. מרכזית אילת/שדרות התמרים-אילת-1#/ לוח זמנים
- 231 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 60 - צומת מחנה משאבים-רמת הנגב<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-29
- 1 - מסוף קדמה-רמת השרון<->מסוף קדמה-רמת השרון-3#/ לוח זמנים
- 205 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף יהוד/הורדה-יהוד מונוסון-20/ לוח זמנים
- 453 - שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים<->ישיבת הר''ן/רבי יהודה הנשיא-אלעד-20/ לוח זמנים
- 160 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-1#/ לוח זמנים