Linia 47
Szczygłowice Centrum Przesiadkowe - Zabrze Plac Dworcowy
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 47 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 47 (Szczygłowice Centrum Przesiadkowe→Zabrze Plac Dworcowy) ma 35 przystanków rozpoczynając z Szczygłowice Centrum Przesiadkowe a kończąc na Zabrze Plac Dworcowy.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 47 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Szczygłowice Centrum Przesiadkowe→Zabrze Plac Dworcowy (35 przystanków)
Szczygłowice Centrum Przesiadkowe
Szczygłowice Kopalnia
Szczygłowice Skrzyżowanie [Nż]
Krywałd Stadion [Nż]
Krywałd Michalskiego
Krywałd Zacisze
Knurów Kino
Knurów Urząd Miasta
Knurów Szpitalna
Knurów Kosmonautów
Knurów Wojska Polskiego
Knurów Remiza
Knurów Poczta
Knurów Dworcowa
Knurów Rybna [Nż]
Gierałtowice Granica
Gierałtowice Wyzwolenia
Gierałtowice Kościół
Gierałtowice Skrzyżowanie
Przyszowice Przejazd Kolejowy [Nż]
Przyszowice Kościół
Przyszowice Skrzyżowanie
Przyszowice Grobla [Nż]
Makoszowy Oszka
Makoszowy Legnicka
Makoszowy Strzelnica [Nż]
Makoszowy Pętla
Makoszowy Koksownia [Nż]
Guido Osiedle
Guido Kopalnia Zabytkowa
Zabrze Ślęczka
Zabrze De Gaullea Ślęczka
Zabrze Politechnika Śląska
Zabrze Komenda Policji
Zabrze Plac Dworcowy
FAQ dla 47
O której zaczyna kursować autobus 47?
autobus 47 rozpoczyna kurs o 04:44 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 47?
Autobus 47 kończy kursowanie o 23:17 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 47?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Szczygłowice Centrum Przesiadkowe - Zabrze Plac Dworcowy? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Szczygłowice Centrum Przesiadkowe - Zabrze Plac Dworcowy, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 47 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 47 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 47?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 47.
Schemat trasy autobus 47 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Szczygłowice Centrum Przesiadkowe→Zabrze Plac Dworcowy
Rozkład jazdy autobus 47
Autobus trasa 47 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:44 - 23:17
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:44 - 23:17 | 30 - 60 |
wt | 04:44 - 23:17 | 30 - 60 |
śr | 04:44 - 23:17 | 30 - 60 |
czw | 04:44 - 23:17 | 30 - 60 |
pt | 04:44 - 23:17 | 30 - 60 |
sob | 04:56 - 23:17 | 35 - 55 |
ndz | 04:56 - 23:17 | 35 - 55 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 47 (rusza z Szczygłowice Centrum Przesiadkowe), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 47 (kierunek (Szczygłowice Centrum Przesiadkowe→Zabrze Plac Dworcowy)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 47 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 47 (kierunek: (Szczygłowice Centrum Przesiadkowe→Zabrze Plac Dworcowy)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
47 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 47 to Szczygłowice Centrum Przesiadkowe, a ostatni Zabrze Plac Dworcowy. 47 (Szczygłowice Centrum Przesiadkowe→Zabrze Plac Dworcowy) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 47 ma 35 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 58 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 47 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 47, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 47 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 47 (Szczygłowice Centrum Przesiadkowe→Zabrze Plac Dworcowy) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 47 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 47 w Wodzisław Śląski
47 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 742 - Mikołeska - Boruszowice Hanusek/ Rozkład
- 738 - Siewierz Dom Kultury - Świerklaniec Park/ Rozkład
- T-34 - Zawodzie Centrum Przesiadkowe - Katowice Plac Wolności
- M101 - Katowice Sądowa - Wesoła Kopalnia/ Rozkład
- 614 - Rybna Lotników - Miasteczko Śląskie Osiedle/ Rozkład
- 622 - Rudna Stawowa - Kazimierz Górniczy Kopalnia/ Rozkład
- A4 - Gliwice Zajezdnia - Gliwice Teatr/ Rozkład
- 655 - Łaziska Górne Kopanina - Ornontowice Żabik/ Rozkład
- 71 - Pyskowice Szpitalna - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 15 - Zabrze Plac Dworcowy - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 708 - Bytom Dworzec - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 3 - Tarnowskie Góry Dworzec - Osada Jana Pawilon/ Rozkład
- 911 - Katowice Dworzec - Czeladź Wojkowicka Pętla/ Rozkład
- 105 - Siedliska - Osiedle Wieczorka Dworzec/ Rozkład
- 115 - Osiedle Witosa II - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 59 - Gliwice Piwna - Żerniki Osiedle/ Rozkład
- 271 - Tychy Rynek - Żwaków Rogatki/ Rozkład
- T-14 - Mysłowice Poczta - Szopienice Kościół/ Rozkład
- 181 - Pszczyna Centrum Przesiadkowe - Bieruń Plac Nobla/ Rozkład