Linia 56
Belma→Glinki
ZDMiKP Bydgoszcz
autobus 56 (ZDMiKP Bydgoszcz) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 56 (Belma→Glinki) ma 29 przystanków rozpoczynając z Belma a kończąc na Glinki.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 56 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Belma→Glinki (29 przystanków)
Belma
Łochowska
Nakielska - Lisia
Nakielska - Notecka
Nakielska - Tarnowska
Nakielska - Iglasta
Nakielska - Żywiecka
Nakielska - Wiśniowa
Nakielska - Pijarów
Nakielska - Widok
Wilczak
Nakielska - Wrzesińska
Nakielska - Stawowa
Rondo Grunwaldzkie
Garbary
Rondo Grunwaldzkie
Plac Poznański
Grudziądzka - Urząd Miasta
Nowy Rynek
Zbożowy Rynek
Rondo Kujawskie
Wzgórze Wolności
Wojska Polskiego - Ujejskiego
Wojska Polskiego - Kładka
Magnuszewska - Modrakowa
Magnuszewska
Glinki - Stadion Bks Chemik
Glinki - Zajęcza
Glinki
FAQ dla 56
O której zaczyna kursować autobus 56?
autobus 56 rozpoczyna kurs o 18:35 w niedziela, sobota.
O której kończy kursować autobus 56?
Autobus 56 kończy kursowanie o 22:13 w środa.
Za ile przyjedzie autobus 56?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Belma→Glinki? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Belma→Glinki, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZDMiKP Bydgoszcz 56 autobus jeździ w Święto Pracy and Święto Konstytucji?
Autobus 56 może zmienić godziny kursowania w Święto Pracy and Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 56?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 56.
Rozkład jazdy autobus 56
Autobus trasa 56 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 22:16 - 22:51
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 22:16 - 22:51 | 35 |
wt | 22:16 - 22:51 | 35 |
śr | 22:13 | Pojedynczy odjazd |
czw | 22:16 - 22:51 | 35 |
pt | 22:16 - 22:51 | 35 |
sob | 18:35 - 22:51 | 38 - 218 |
ndz | 18:35 - 22:51 | 38 - 218 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZDMiKP Bydgoszcz
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 56 (rusza z Belma), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 56 (kierunek (Belma→Glinki)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZDMiKP Bydgoszcz już teraz.
Autobus 56 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 56 (kierunek: (Belma→Glinki)) należącym do ZDMiKP Bydgoszcz mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZDMiKP Bydgoszcz można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZDMiKP Bydgoszcz.
56 (ZDMiKP Bydgoszcz)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 56 to Belma, a ostatni Glinki. 56 (Belma→Glinki) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 56 ma 29 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 33 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZDMiKP Bydgoszcz, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Toruń i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 56 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 56, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 56 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 56 (Belma→Glinki) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 56 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZDMiKP Bydgoszcz i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZDMiKP Bydgoszcz lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Toruń. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZDMiKP Bydgoszcz i każdy autobus, w tym linii 56 w Toruń
ZDMiKP Bydgoszcz w Toruń
- 81 - Tatrzańskie - Ikea/ Rozkład
- 90 - Garbary — Łochowice/ Rozkład
- 58 - Plac Kościeleckich - Smukała/ Rozkład
- 92 - Błonie - Murowaniec/ Rozkład
- 59 - Błonie - Kapuściska/ Rozkład
- 32N - Tatrzańskie - Błonie/ Rozkład
- 68 - Dworzec Leśne - Glinki BFM/ Rozkład
- 80 - Port Lotniczy - Dworzec Główny/ Rozkład
- 98 - Przylesie — Bożenkowo/ Rozkład
- 57 - Błonie - Dworzec Główny/ Rozkład
- 41 - Dworzec Leśne — Wudzyn/ Rozkład
- 35N - Plac Kościeleckich - Rekinowa/ Rozkład
- 51 - Plac Kościeleckich - Czyżkówko/ Rozkład
- 69 - Tatrzańskie - Błonie/ Rozkład
- 73 - Kapuściska - Jasiniecka/Pod Skarpą/ Rozkład
- 40 - Przylesie — Ostromecko/ Rozkład
- 94 - Leśne - Żołędowo/ Rozkład
- 74 - Wyścigowa - Tatrzańskie/ Rozkład
- 89 - Tatrzańskie - Błonie/ Rozkład
- 34N - Plac Kościeleckich - Smukała/ Rozkład