Linia 65
Korwinów - Pałac — Zajezdnia MPK
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie
autobus 65 (Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 65 (Korwinów - Pałac) ma 15 przystanków rozpoczynając z Zajezdnia Mpk 03 a kończąc na Korwinów - Pałac 01.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 65 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Korwinów - Pałac (15 przystanków)
Zajezdnia Mpk 03
Powstańców Śląskich 04
C. H. Jagiellończycy 01
Bugajska 03
Kolejowa 02
Fabryczna 01
Wrzosowa - Ogrodowa 02
Wrzosowa - Kładka 02
Słowik - Żródlana 02
Słowik - Spacerowa 04
Słowik - Przejazd 02
Słowik - Szkoła 02
Słowik - Równoległa 02
Korwinów - Stacyjna 01
Korwinów - Pałac 01
FAQ dla 65
O której zaczyna kursować autobus 65?
autobus 65 rozpoczyna kurs o 04:21 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 65?
Autobus 65 kończy kursowanie o 22:54 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 65?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Korwinów - Pałac — Zajezdnia MPK? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Korwinów - Pałac — Zajezdnia MPK, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie 65 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 65 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 65?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 65.
Schemat trasy autobus 65 (Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie) — Korwinów - Pałac
Rozkład jazdy autobus 65
Autobus trasa 65 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:21 - 22:54
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:21 - 22:54 | 55 - 105 |
wt | 04:21 - 22:54 | 55 - 105 |
śr | 04:21 - 22:54 | 55 - 105 |
czw | 04:21 - 22:54 | 55 - 105 |
pt | 04:21 - 22:54 | 55 - 105 |
sob | 04:21 - 22:54 | 55 - 105 |
ndz | 04:21 - 22:54 | 55 - 105 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 65 (rusza z Zajezdnia Mpk 03), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 65 (kierunek (Korwinów - Pałac)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie już teraz.
Autobus 65 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 65 (kierunek: (Korwinów - Pałac)) należącym do Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie.
65 (Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 65 to Zajezdnia Mpk 03, a ostatni Korwinów - Pałac 01. 65 (Korwinów - Pałac) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 65 ma 15 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 22 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 65 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 65, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 65 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 65 (Korwinów - Pałac) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 65 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie i każdy autobus, w tym linii 65 w Wodzisław Śląski
65 - Alternatywny kierunek
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie w Wodzisław Śląski
- 10 - Krakowska — Parkitka - Szpital/ Rozkład
- 23 - Piłsudskiego — Dźbów - KSSE Skorki/ Rozkład
- 33 - Wąsosz — Piłsudskiego/ Rozkład
- 15 - Kukuczki — Korkowa/ Rozkład
- 14 - Rząsawa — Korkowa/ Rozkład
- 53 - Huta Stara "B" - Osiedle — Zajezdnia MPK/ Rozkład
- 25 - Wyczerpy - Osiedle — Malownicza/ Rozkład
- 40 - Kucelin - Szpital — Raków - Dworzec PKP/ Rozkład
- 38 - Przyjemna — Zajezdnia MPK/ Rozkład
- 28 - Kucelin - Szpital — Parkitka - Szpital/ Rozkład
- 20 - Wyczerpy - Osiedle — Brzeziny/ Rozkład
- 30 - II Aleja Najświętszej Maryi Panny — Siedlec/ Rozkład
- 11 - Kusięcka - KSSE — Cmentarz Św. Rocha/ Rozkład
- 80 - Raków - Dworzec PKP — Kukuczki/ Rozkład
- 18 - Batalionów Chłopskich — Piłsudskiego/ Rozkład
- 68 - Poczesna - Bociania Górka — Zajezdnia MPK/ Rozkład
- 29 - Cmentarz Komunalny — Gombrowicza/ Rozkład
- 21 - Dźbów - KSSE Skorki — Piłsudskiego/ Rozkład
- 32 - Stara Gorzelnia — Archiwum Państwowe/ Rozkład